finRC.com - Team News and Media
Winter Jumps
Sarjataulukko
#NimiVantaaTurkuYht
1Haatanen Joona100100200
2Salmela Karri9069159
3Ruotsalainen Lauri7282154
4Iivonen Pekko6090150
5Syrjänen Arttu6376139
6Gabrielsson Jamiel6672138
7Otsavaara Tuomo7660136
8Saarinen Konsta6966135
9Siltanen Jarno5263115
10Honkanen Markku5452106
11Lempiäinen Joona484694
12Valander Joel82082
13Mäki Oskari245781
14Ullakko Ilmari265480
15Salmela Sami383270
16Söderlund Max184866
17Koro Aapo204262
18Ullakko Kristian134457
19Kauppinen Teppo57057
20Salonen Tomi05050
21Luopajärvi Mikko50050
22Paasto Ville212849
23Niinivirta Toni46046
24Juvonen Toni44044
25Kuivalainen Eetu44044
26Valtonen Heikki83442
27Silpola Touko42042
28Hovi Jani40040
29Kekkonen Joonas192039
30Mäkinen Jani03838
31Haahti Kasper03636
32Itävuori Jari36036
33Ylikorpi Eppu34034
34Laitinen Marko112233
35Mykkänen Jori32032
36Uotila Vesa13031
37Hautala Pasi151631
38Hartlin Tommi121830
39Ylikorpi Pete30030
40Salminen-wj Topi28028
41Sivill Kalle12627
42Syrjänen Akseli12425
43Vainionperä Pasi91524
44Sivill Henri12122
45Lampinen Mikko22022
46Paasonen Marko01919
47Saari Tomi11718
48Suokas Sami17017
49Reiman Aleksi16016
50Vainionperä Atte11415
51Ingman Joakim11314
52Vuorenmaa Niko14014
53Lotila Jon01212
54Suontausta Heikki01111
55Sarja Vesa11011
56Laurila Miika10010
57Mäenpää Veikka099
58Ljungqvist Albin189
59Honkasalo Martti178
60Tervo Tommi707
61Heikkilä Joel066
62Hakala Vili606
63Josefsson Jere055
64Ljungqvist Johan145
65Kuuse Meeme505
66Larronmaa Teuvo033
67Ingman Theo123
68Lankinen Pasi303
69Sukanen Kimmo202
70Kuuse Oliver101
71Sorri Heikki101
72Salonen Teemu101
73Palonen Olli101
74Niemenmaa Jani101
75Kiiski Janne101
76Hellström Jerry101
77Nepponen Mikko101
78Peräsalo Urmas101
79Viitanen Jarno101
80Halonen Julius101
81Laurila Niilo101
82Salonen Mikko101
83Nordsten Jari101
84Peräsalo Topias101
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”