finRC.com - Team News and Media
Winter Jumps
Sarjataulukko
#NimiVantaaTurkuTampereÄänekoskiYht
1Haatanen Joona100100100100400
2Gabrielsson Jamiel66729090318
3Ruotsalainen Lauri72828272308
4Syrjänen Arttu63767269280
5Iivonen Pekko6090082232
6Honkanen Markku54526354223
7Otsavaara Tuomo7660760212
8Saarinen Konsta6966066201
9Mäki Oskari24576057198
10Luopajärvi Mikko5006676192
11Lempiäinen Joona48465236182
12Siltanen Jarno5263060175
13Ullakko Ilmari26544046166
14Salmela Karri906900159
15Kuivalainen Eetu4404648138
16Salminen-wj Topi2805452134
17Ullakko Kristian13443440131
18Salmela Sami3832570127
19Valtonen Heikki8344238122
20Mäkinen Jani0384834120
21Jäppinen Lari006950119
22Söderlund Max1848042108
23Kekkonen Joonas1920282693
24Juvonen Toni440142886
25Silpola Touko42044086
26Paasto Ville212836085
27Valander Joel8200082
28Uotila Vesa130212274
29Hartlin Tommi1218172471
30Rajaniemi Juho0006363
31Koro Aapo20420062
32Laitinen Marko112226059
33Sivill Kalle12630057
34Kauppinen Teppo5700057
35Hakala Vili6050056
36Syrjänen Akseli12482053
37Salonen Tomi0500050
38Laurila Miika10038048
39Vainionperä Pasi91522046
40Niinivirta Toni4600046
41Luopajärvi Jussi0004444
42Sukanen Kimmo20241844
43Hautala Pasi151612043
44Sivill Henri12118040
45Hovi Jani4000040
46Paasonen Marko01919038
47Sarja Vesa11091636
48Haahti Kasper0360036
49Itävuori Jari3600036
50Vainionperä Atte11420035
51Ylikorpi Eppu3400034
52Jormanainen Niklas0003232
53Mäenpää Veikka0941932
54Halme Jarmo0032032
55Mykkänen Jori3200032
56Hytönen Eelis0003030
57Ylikorpi Pete3000030
58Saari Tomi11711029
59Peräsalo Urmas1052127
60Lampinen Mikko2200022
61Suontausta Heikki01110021
62Josefsson Jere0501419
63Sorri Heikki1001718
64Lempinen Teemu0031518
65Suokas Sami1700017
66Larronmaa Teuvo0301316
67Ekholm Victor0016016
68Reiman Aleksi1600016
69Järvinen Kalle0015015
70Honkasalo Martti177015
71Peräsalo Topias1011214
72Ingman Joakim1130014
73Vuorenmaa Niko1400014
74Toivonen Jari0013013
75Lotila Jon0120012
76Ljungqvist Albin18009
77Tervo Tommi70007
78Lehtimäki Esa00606
79Heikkilä Joel06006
80Ljungqvist Johan14005
81Kuuse Meeme50005
82Ingman Theo12003
83Lankinen Pasi30003
84Tirroniemi Tommi00202
85Tenno Olavi00101
86Kuuse Oliver10001
87Salonen Teemu10001
88Palonen Olli10001
89Niemenmaa Jani10001
90Kiiski Janne10001
91Hellström Jerry10001
92Nepponen Mikko10001
93Viitanen Jarno10001
94Halonen Julius10001
95Laurila Niilo10001
96Salonen Mikko10001
97Nordsten Jari10001
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”