finRC.com - Team News and Media
Winter Jumps
Sarjataulukko
#NimiVaasaHelsinki 1TaipalsaariÄänekoskiTallinnaHelsinki 2Yht
1Saarinen Konsta827266720100326
2Iivonen Pekko9090630760319
3Honkanen Markku76827660069303
4Ruotsalainen Lauri0609076076302
5Siltanen Jarno10063696600298
6Valander Joel01001000900290
7Niinivirta Toni66666046063255
8Vieno Eeli5750540072233
9Gabrielsson Jamiel48285082052232
10Silpola Touko723444505446222
11Salminen-wj Topi005757090204
12Viholainen Juuso4644004860198
13Luopajärvi Mikko630726300198
14Otsavaara Tuomo046069082197
15Syrjänen Arttu03242544257195
16Haatanen Joona000901000190
17Yrjänäinen Mikael543800690161
18Mäki Oskari600524800160
19Heinonen Ari07682000158
20Rajaniemi Juho054010000154
21Uotila Vesa40363236340146
22Langenoja Ilari0163444360130
23Hyvärinen Joonas06900600129
24Paasonen Marko4419303200125
25Juvonen Toni3822003230122
26Mört Max04800720120
27Mykkänen Jori003604436116
28Poutiainen August05200630115
29Järvinen Juha0242828028108
30Lempiäinen Joona021380048107
31Ressar Rainer00005054104
32Silvennoinen Antti00005744101
33Jäppinen Lari0300006696
34Lindgren Tuomas0046005096
35Ylikorpi Pete0000464288
36Viholainen Ville321200261888
37Haahti Juhani42202600088
38Salmela Karri000082082
39Vuorinen Ismo0040004080
40Lindgren Jon02621003279
41Vacklin Tommi3600400076
42Langenoja Petteri014122421071
43Rinteelä Pasi00183401769
44Söderlund Max690000069
45Sivill Henri013140221968
46Lainemae Hendrik000066066
47Korhonen Mikko00193001463
48Tamminen Leevi00172601659
49Koski Ari057000057
50Haapasalo Tommi0015380053
51Lainemae Rihard000052052
52Lampinen Mikko000520052
53Ullakko Ilmari520000052
54Eskelinen Matti500000050
55Elfström Kim004800048
56Järvelin Mikko0022002244
57Hartlin Tommi0180002442
58Hyvärinen Jarkko000420042
59Aromaa Juha042000042
60Janis Klimenkovs000040040
61Salmela Sami040000040
62Syrjänen Antto0152400039
63Halme Jarmo000003838
64Kuuse Meeme0170002138
65Rolis Krisjanis000038038
66Kekkonen Joonas0000201535
67Koro Aapo000003434
68Tirroniemi Tommi340000034
69Ressar Juri0000191231
70Mäkinen Jani0010210031
71Freimanis Kristers000030030
72Tenno Olavi300000030
73Freimanis Haralds000028028
74Vaher Bruno000002626
75Shebins Andris000024024
76Haahti Kasper0111300024
77Kiiski Janne090001322
78Saarinen Risto000220022
79Lankinen Pasi000002020
80Heinonen Aapo002000020
81Haakana Jussi001600016
82Säilä Jaakko001100011
83Hellström Jerry010000010
84Mika Kettunen0090009
85Keskula Jaanus0800008
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”