finRC.com - Team News and Media
Winter Jumps
Sarjataulukko
#NimiVaasaHelsinki 1TaipalsaariÄänekoskiTallinnaHelsinki 2Yht
1Saarinen Konsta826672630100320
2Silpola Touko904666766982317
3Siltanen Jarno6969768200296
4Haatanen Joona10082001000282
5Honkanen Markku50609054076280
6Valander Joel01001000760276
7Iivonen Pekko6054690720255
8Ruotsalainen Lauri0485772072249
9Gabrielsson Jamiel54243466090244
10Vieno Eeli7252500069243
11Luopajärvi Mikko6634526900221
12Niinivirta Toni52576048050219
13Syrjänen Arttu03632505266204
14Mäki Oskari7632543800200
15Salmela Karri000100900190
16Halme Jarmo0382442057161
17Josefsson Niki4404236038160
18Salmela Sami042630054159
19Kuivalainen Eetu0821345444153
20Silvennoinen Antti000444460148
21Ressar Rainer004805048146
22Poutiainen August07600660142
23Valtonen Heikki0222640052140
24Rajaniemi Juho05009000140
25Hyvärinen Joonas06300630126
26Lindgren Tuomas028440046118
27Uotila Vesa489283000115
28Sivill Kalle381519191432108
29Otsavaara Tuomo04406000104
30Orhanen Samppa090000090
31Ylikorpi Pete0000484088
32Sivill Henri221316281783
33Mört Max000082082
34Heinonen Ari008200082
35Juvonen Toni26600301880
36Yrjänäinen Mikael0400040080
37Paasonen Marko42014220078
38Jolkkonen Ari-Pekka0030460076
39Lankinen Pasi01130362272
40Hovi Jani0040320072
41Aromaa Juha072000072
42Barck Sami01200341671
43Mykkänen Jori0260042068
44Itävuori Jari0022004264
45Jäppinen Lari000006363
46Ullakko Ilmari630000063
47Lindgren Jon01318003061
48Hannus Hans000060060
49Vacklin Tommi3610210058
50Kasekamp Karl000057057
51Mäki Ville000570057
52Haahti Juhani4011600057
53Söderlund Max570000057
54Mykkänen Niklas0183800056
55Eskelinen Matti0199002654
56Kuuse Meeme01110222054
57Viik Sami000520052
58Lemmetty Jussi0271719851
59Koro Aapo0160003450
60Lempiäinen Joona01115002450
61Pähn Janek058003649
62Kallonen Harri0123600048
63Lainemae Hendrik000046046
64Vuorinen Ismo004600046
65Halonen Jarno460000046
66Suokas Sami0170002845
67Tirroniemi Tommi3000001343
68Mikama Marko0210002142
69Kekkonen Joonas01513121242
70Haahti Kasper341600041
71Lainemae Rihard000038038
72Sorri Heikki0010280038
73Pohjola Petteri0140001933
74Turunen Harry321000033
75Haug Risto000032032
76Timonen Arttu0012200032
77Koski Ari030000030
78Laitala Jussi280000028
79Ensling Arpo000026026
80Huhmarsalo Jaakko000260026
81Ritson Martin0000111425
82Freimanis Kristers000024024
83Rauman Ville000240024
84Ullakko Kristian240000024
85Tsekenjuk Raido000021021
86Hannus Mart010020021
87Tenno Olavi210000021
88Liljeqvist Tony020000020
89Niiranen Mika040001519
90Pitsner Marten000013619
91Nurmela Henri000018018
92Jormanainen Niklas000180018
93Paat Eke000017017
94Rönnqvist Risto001700017
95Vaher Marcus000016016
96Aria Arco000015015
97Järvelin Mikko000150015
98Meriläinen Tauno000140014
99Sukanen Kimmo000001111
100Larronmaa Teuvo01100911
101Hartlin Tommi000001010
102Saarela Oskari010000010
103Vaher Marcus-mattias0000077
104Savola Jarkko0700007
105Josefsson Max0000055
106Säilä Jaakko0040004
107Palonen Olli0300003
108Heinonen Aapo0020002
109Hannus Hannes0100001
110Kiiski Janne0100001
111Koski Mika0100001
112Tuomi Topias0100001
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”