finRC.com - Team News and Media
Winter Jumps
Sarjataulukko
#NimiHelsinki 1JämsäTurkuNokiaTallinnaHelsinki 2Yht
1Valander Joel9001006310090380
2Haatanen Joona010009082100372
3Heinonen Ari10082821009076372
4Poutiainen August76769082500324
5Honkanen Markku827269767682316
6Jäppinen Lari666352726966273
7Mört Max52607669660271
8Ruotsalainen Lauri546657604872255
9Salmela Karri1990600720241
10Rajaniemi Juho6969345400226
11Siltanen Jarno6348660400217
12Otsavaara Tuomo46544828063211
13Hyvärinen Joonas72572650320211
14Hovi Jani60464420052202
15Iivonen Pekko504250484244192
16Silpola Touko0046383869191
17Niinivirta Toni30036366057189
18Silvennoinen Antti40443204642172
19Koski Ari263028423660168
20Mairue Tomi005405254160
21Luopajärvi Mikko345205700143
22Saarinen Konsta15280303446138
23Mäki Oskari4250301500137
24Orhanen Samppa00720630135
25Yrjänäinen Mikael240425200118
26Lindgren Tuomas3836241600114
27Halme Jarmo3632222100111
28Halonen Jarno480402200110
29Syrjänen Arttu20191803040109
30Salonen Tomi00634600109
31Valtonen Heikki2234203200108
32Lainemae Hendrik00005750107
33Ylikorpi Pete00018264892
34Ville Lehtinen172401703492
35Aromaa Juha4440000084
36Lampinen Mikko0380440082
37Uotila Vesa00193402881
38Lempiäinen Joona160131003877
39Lindgren Jon32201590076
40Koivula Pekka000660066
41Thusberg Tom0038240062
42Kutvonen Viljami570000057
43Lainemae Rihard0000243256
44Virtanen Ilkka01612602256
45Kasekamp Karl000054054
46Paasonen Marko91211502153
47Rönnqvist Risto1826080052
48Haahti Juhani0070142647
49Ilus Robin000044044
50Luopajärvi Jussi000400040
51Laitinen Marko8316120039
52Viitanen Olli2800110039
53Haapasalo Tommi0210101638
54Rinteelä Pasi0801131537
55Elfström Kim000003636
56Viitanen Olbe618820034
57Korhonen Mikko096101733
58Mäkinen Jani4401111332
59Laurinkoski Antti000003030
60Järvinen Juha009101828
61Ilus Kuldar000028028
62Itävuori Jari000260026
63Tirroniemi Tommi1014010025
64Gabrielsson Jamiel000002424
65Haahti Kasper0000101424
66Syrjänen Antto717000024
67Cesiulis Domantas000022022
68Turtiainen Antti022000022
69Zikmanis Ugis000021021
70Tammi Marko002100021
71Saarela Oskari210000021
72Tuomainen Petri000002020
73Freimanis Haralds000020020
74Pähn Janek000001919
75Janis Klimenkovs000019019
76Toivonen Jari000190019
77Gabrielsson Jarno015040019
78Shatov Alex000018018
79Pahn Janek000017017
80Maula Janne001700017
81Rolis Krisjanis000016016
82Heinonen Aapo010510016
83Chernukhin Aleksandr000015015
84Viitanen Jarno140010015
85Rantala Timo000140014
86Luotonen Janne001400014
87Vuorenmaa Niko000130013
88Salminen Jori013000013
89Rasi Antti130000013
90Sprancis Maris000012012
91Eskelinen Matti120000012
92Salonen Jukka011000011
93Hyytiäinen Pentti-Jussi110000011
94Nuotio Juuso001000010
95Tamminen Leevi37000010
96Freimanis Kristers0000909
97Tenno Olavi2501008
98Tetri Marko0007007
99Ahonen Valtteri0600006
100Vainionperä Pasi5000005
101Maula Mikko0040004
102Moilanen Saku0003003
103Niemi Krister0001001
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”