finRC.com - Team News and Media
Winter Jumps
Sarjataulukko
#NimiHelsinki 1JämsäTurkuNokiaTallinnaHelsinki 2Yht
1Haatanen Joona082010090100372
2Valander Joel00829010090362
3Heinonen Ari1001000695272341
4Salmela Karri829010005469341
5Honkanen Markku906372636682310
6Jäppinen Lari696666826960286
7Mört Max63726966760283
8Siltanen Jarno72766350720283
9Orhanen Samppa7669760570278
10Silpola Touko546060404444218
11Iivonen Pekko385724246357215
12Otsavaara Tuomo57345234066209
13Halonen Jarno6005046048204
14Hovi Jani36405722063196
15Mairue Tomi5203405052188
16Hyvärinen Joonas50262276320184
17Niinivirta Toni0048483650182
18Poutiainen August009057340181
19Ruotsalainen Lauri463642304242172
20Vieno Eeli005406054168
21Lampinen Mikko048467200166
22Saarinen Konsta20420363846162
23Halme Jarmo2438386000160
24Jörg Tiit00008276158
25Silvennoinen Antti44522802834158
26Rajaniemi Juho665401800138
27Salmela Sami48302102626130
28Luopajärvi Mikko284605400128
29Mykkänen Jori4000211938118
30Itävuori Jari2632401900117
31Koski Ari92417322236114
32Mäki Oskari3018322800108
33Uotila Vesa0020521716105
34Matilainen Oskari044441700105
35Lindgren Tuomas1821361501893
36Aromaa Juha4250000092
37Ylinen Mikko01630420088
38Hannus Hans0000464086
39Ville Lehtinen222202002084
40Eskelinen Matti152826015284
41Lindgren Jon172016703083
42Ressar Rainer0000402868
43Syrjänen Arttu1415180211468
44Josefsson Niki32019601168
45Ylikorpi Pete0000302151
46Saarela Oskari3400001549
47Juvonen Toni60129161249
48Kasekamp Karl000048048
49Ilus Robin0000242246
50Ilus Kuldar0000133245
51Elfström Kim2100002445
52Salonen Tomi000440044
53Helistölä Mikko00011101940
54Luopajärvi Jussi000380038
55Toivonen Jari0120260038
56Kuivalainen Eetu0000181735
57Haahti Juhani0513011635
58Mikama Marko1214000834
59Niiranen Mika1371400034
60Gabrielsson Jamiel0010160733
61Paasonen Marko0011100930
62Lehtinen Pyry1113000125
63Suontausta Heikki090140023
64Lehtimäki Esa010910121
65Haug Risto000020020
66Rönnqvist Risto019000019
67Saarinen Ville190000019
68Kostilainen Teo30028518
69Linnanen Hannes017000017
70Kallonen Harri160000016
71Pausio Valtteri001500015
72Tirroniemi Tommi48010114
73Vaher Bruno000014014
74Lankinen Pasi11039014
75Sivill Henri06800014
76Sivill Kalle000001313
77Koivisto Hideki14710113
78Vuorenmaa Niko000130013
79Shatov Alex000012012
80Pohjola Petteri000120012
81Laitinen Marko011010012
82Kuuse Meeme01610311
83Koro Aapo000001010
84Palonen Olli100000010
85Haahti Kasper1250119
86Timonen Arttu0008008
87Liljeqvist Tony8000008
88Chernukhin Aleksandr0000707
89Häkämies Jukka7000007
90Heinonen Aapo1301016
91Kivaste Vahur0000606
92Koski Mika0001045
93Lemmetty Jussi0101215
94Hannus Hannes0000505
95Tetri Marko0005005
96Larronmaa Teuvo0140005
97Niemenmaa Jani5000005
98Tsekenjuk Raido0000404
99Niemelä Petri0004004
100Lukk Kalev0000303
101Tenno Olavi1101003
102Kuokkanen Niklas0030003
103Niemistö Ossi0020002
104Huurresalo Sami1100002
105Hellström Jerry2000002
106Hakala Vili0001001
107Rautiainen Leevi0001001
108Mäkinen Toni0001001
109Tamminen Taavi0100001
110Häärä Teemu1000001
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”