finRC.com - Team News and Media
Winter Jumps
Sarjataulukko
#NimiVantaaNokia 1TurkuNokia 2LappeenrantaHelsinkiYht
1Heinonen Ari906601008290362
2Honkanen Markku6082100907282354
3Haatanen Joona729008210072344
4Rajaniemi Juho6610090766676342
5Valander Joel767682076100334
6Ruotsalainen Lauri69360639066288
7Mört Max6372660690270
8Halonen Jarno524063693063247
9Salmela Karri1006300069232
10Siltanen Jarno40605757540228
11Heinonen Arto545060446350227
12Ylikorpi Pete502848366052210
13Lampinen Mikko4454446600208
14Otsavaara Tuomo03452505748207
15Itävuori Jari48154648040182
16Aromaa Juha0305004060180
17Salonen Tomi046726000178
18Silvennoinen Antti0263004857161
19Orhanen Samppa82076000158
20Halme Jarmo36423246320156
21Uotila Vesa02115385226137
22Mäki Oskari24203642028130
23Hyvärinen Joonas00547200126
24Valtonen Heikki048384000126
25Quagraine Joseph57690000126
26Vuorenmaa Niko340005038122
27Mykkänen Jori3213340042121
28Ylinen Mikko265242000120
29Ville Lehtinen19241132440119
30Viitanen Olli30382622024118
31Peltomaa Harri044225200118
32Vieno Eeli00054054108
33Luopajärvi Mikko0181634036104
34Eskelinen Matti2819190380104
35Saarela Oskari210172403092
36Niinivirta Toni0000424486
37Thusberg Tom006900069
38Hämäläinen Ossi0128046066
39Haapasalo Tommi67141328062
40Iivonen Pekko01321221561
41Helistölä Mikko0070341859
42Eklund Marko057000057
43Laitinen Marko1550003252
44Turtiainen Antti0220280050
45Viitanen Jarno13941401349
46Virtanen Ilkka71013190049
47Rahikainen Miikka2200260048
48Hovi Jani001004647
49Söderlund Max460000046
50Toivonen Jari086300044
51Huhmarsalo Jaakko0169180043
52Paasonen Marko0309201042
53Jörg Tiit420000042
54Laurinkoski Antti12001201741
55Maula Mikko004000040
56Mattila Reijo1800002038
57Rinteelä Pasi511824038
58Mairue Tomi380000038
59Salminen Jori0110026037
60Syrjänen Antto8021501136
61Eklund Valtteri000036036
62Jämsä Kai0171800035
63Hattunen Juho000003434
64Rantala Timo0140200034
65Rasi Antti910002232
66Langenoja Ilari032000032
67Mäkinen Jani311618028
68Lehtojärvi Jethro002800028
69Syrjänen Arttu0011001627
70Kallonen Harri1601000026
71Yrjänäinen Mikael002400024
72Tirroniemi Tommi011021023
73Josefsson Niki1001200022
74Lempiäinen Joona000002121
75Tenno Olavi011019021
76Maula Janne002100021
77Saarinen Ville174000021
78Nuotio Juuso002000020
79Ruuskanen Jukka200000020
80Sojakka Thomas000001919
81Tetri Marko001160017
82Hyytiäinen P-J020001416
83Hyppönen Ville140000014
84Söderholm Juha000001212
85Jakorinne Asmo000110011
86Mika Kettunen110000011
87Vesanto Markku0000099
88Korhonen Mikko0117009
89Mikama Marko0150006
90Savolainen Teemu0600006
91Salonen Jukka4000004
92Känkänen Janne2000002
93Hellström Jerry0100001
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”