finRC.com - Team News and Media
Winter Jumps
Sarjataulukko
#NimiVantaaNokia 1TurkuNokia 2LappeenrantaHelsinkiYht
1Haatanen Joona100100010010090400
2Jäppinen Lari72900908282344
3Siltanen Jarno90769082720338
4Otsavaara Tuomo8266100696676327
5Silpola Touko576376636966274
6Halme Jarmo607240763060268
7Halonen Jarno0082666050258
8Matilainen Oskari306072606354255
9Mykkänen Jori42406605746211
10Mäki Oskari54546038028206
11Lindgren Tuomas485036575030205
12Jolkkonen Ari-Pekka05248485222200
13Aromaa Juha0326303269196
14Saarela Oskari50425742040191
15Valander Joel000076100176
16Luopajärvi Mikko0365444034168
17Uotila Vesa0042464832168
18Salmela Sami635700044164
19Kutvonen Viljami00072900162
20Lindgren Jon364432343620150
21Itävuori Jari004650052148
22Sorri Heikki15283832420140
23Ville Lehtinen21342636400136
24Lampinen Mikko52069000121
25Virta Henri004454220120
26Pohjola Petteri06950000119
27Viholainen Juuso1338224000113
28Josefsson Niki440280036108
29Vuorenmaa Niko400002442106
30Silvennoinen Antti16000443898
31Hämäläinen Ossi22463000098
32Helistölä Mikko00340382193
33Saarinen Ville20240046090
34Kostilainen Teo3817020121287
35Juvonen Toni2422182118985
36Mikama Marko020242201682
37Aalto Ville26300026082
38Salmela Karri082000082
39Westen Tomi760000076
40Mastosalo Timo0480260074
41Hyttinen Topias0052021073
42Honkanen Markku000007272
43Tuomainen Petri4600002470
44Quagraine Joseph690000069
45Jörg Tiit660000066
46Hovi Jani000006363
47Syrjänen Arttu110201801463
48Lehtinen Pyry5151519141163
49Jakorinne Asmo0002834062
50Tirroniemi Tommi016170151361
51Mairue Tomi000005757
52Viholainen Ville61914160055
53Mört Max000054054
54Ylinen Mikko000520052
55Ylikorpi Pete000004848
56Turunen Miska00017161548
57Saarinen Konsta00131517045
58Tetri Marko0016240040
59Kuivalainen Eetu0000191938
60Niemenmaa Jani340000034
61Hallenberg Joel0141900033
62Timonen Arttu00110111032
63Rahikainen Miikka320000032
64Viira Einar1021000031
65Huhmarsalo Jaakko000300030
66Tenno Olavi0121007029
67Maalahti Ville000028028
68Akkanen Riku280000028
69Heinonen Arto000002626
70Savolainen Teemu026000026
71Toivonen Jari002100021
72Iivonen Pekko000020020
73Häärä Teemu700013020
74Kiiski Janne190000019
75Mäkelä Mikko000001818
76Langenoja Petteri018000018
77Lunden Marcus180000018
78Niinivirta Toni000001717
79Hellström Jerry170000017
80Haapasalo Tommi140000014
81Heikkilä Pekka013000013
82Niemelä Aksu001200012
83Suontausta Heikki120000012
84Salminen Jori000010010
85Meriläinen Tauno0000909
86Otsavaara Aleksi9000009
87Lampela Mika0000808
88Koivisto Ilpo8000008
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”