finRC.com - Team News and Media
Winter Jumps
Sarjataulukko
#NimiVantaaOuluNokiaTurkuVaasaJyväskyläHelsinkiYht
1Honkanen Markku100821001001009090400
2Orhanen Samppa76090900820338
3Hovi Jani42901257826669307
4Ström Petri0100386001000298
5Jäppinen Lari07269007276289
6Aspinen Janne6376636376690284
7Siltanen Jarno00444290630239
8Eklund Marko346605063540233
9Heinonen Ari9005782000229
10Eskelinen Matti466060445400220
11Salmela Karri6908269000220
12Valtonen Heikki320463669600211
13Lampinen Mikko266352460500211
14Mört Max6607272000210
15Koivula Pekka0076480760200
16Peltomaa Harri28050057570192
17Poutiainen August5006676000192
18Mäki Oskari2154304044050188
19Halme Jarmo00542060520186
20Salmela Sami44042320066184
21Ylikorpi Pete54032240060170
22Mykkänen Jori1301130464044160
23Vuorenmaa Niko22036340057149
24Kutvonen Viljami4800000100148
25Luopajärvi Mikko00281952420141
26Rajaniemi Juho600066000126
27Uotila Vesa1002415343432124
28Hattunen Juho5701354000124
29Halonen Jarno526900000121
30Silvennoinen Antti19002138042120
31Jörg Tiit720480000120
32Huhmarsalo Jaakko114216164200116
33Rinne Jussi0001748460111
34Laurinkoski Antti200192602836110
35Söderlund Max400006600106
36Aromaa Juha16021130052102
37Rauman Ville0440003226102
38Viitanen Olli1501728003898
39Luopajärvi Jussi00007226098
40Itävuori Jari00340006397
41Mikama Marko000120364896
42Haatanen Joona0000008282
43Ville Lehtinen0014100302882
44Quagraine Joseph8200000082
45Mattila Reijo38000004078
46Viitanen Jarno1201811003475
47Salmen Henry0000007272
48Langenoja Ilari24040000064
49Rinteelä Pasi00690222461
50Turtiainen Antti00220038060
51Hyvärinen Jarkko0570000057
52Virta Henri0000005454
53Thusberg Tom0005200052
54Aalto Ville0520000052
55Ullakko Ilmari0000500050
56Valtanen Janne0500000050
57Eklund Valtteri0000048048
58Yli Vesa0480000048
59Vieno Eeli0000004646
60Niskanen Tero0460000046
61Viik Sami0000044044
62Lyyski Joonas00100320042
63Peltomaa Jarno0000400040
64Honkonen Mika0400000040
65Vääräsmäki Jukka0327000039
66Johansson Toni0003800038
67Hirvonen Kai0380000038
68Salonen Jukka0058024037
69Mäkinen Jani0087021036
70Elomaa Jere0000360036
71Tirroniemi Tommi0360000036
72Hyvärinen Joonas3600000036
73Rantala Timo00150019034
74Jakorinne Asmo00201400034
75Hyvönen Juha0340000034
76Helistölä Mikko0000003030
77Suontausta Heikki0000300030
78Tolonen Riku3000000030
79Toivonen Jari0026000026
80Vireä Matti0002200022
81Niemi Krister0000020020
82Lehtojärvi Jethro0001800018
83Husu Jose1800000018
84Rahikainen Miikka1700000017
85Naulapää Heikki1400000014
86Mika Kettunen00900009
87Ruotsalainen Ilpo90000009
88Kallonen Harri00060006
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”