finRC.com - Team News and Media
Winter Jumps
Sarjataulukko
#NimiVantaaOuluNokiaTurkuVaasaJyväskyläHelsinkiYht
1Haatanen Joona100821008210010072400
2Ström Petri01007290072100362
3Jäppinen Lari09090008269331
4Siltanen Jarno820605790760308
5Halonen Jarno6969076826636296
6Hovi Jani0766336765766281
7Lampinen Mikko07266600690267
8Salmela Karri00821000082264
9Halme Jarmo00696672520259
10Otsavaara Tuomo00577266063258
11Linnanen Hannes7254506950540249
12Mäki Oskari5252526363046230
13Silpola Touko5457480426340222
14Luopajärvi Jussi0000609057207
15Silvennoinen Antti22464654525044202
16Rinne Jussi446044504800202
17Itävuori Jari76036340042188
18Virta Henri50004803648182
19Luopajärvi Mikko00345254380178
20Simonen Miro60040380340172
21Haapasalo Tommi002144461834145
22Suontausta Heikki46042243000142
23Hyttinen Topias04204003222136
24Mastosalo Timo0402426402624132
25Helistölä Mikko0382016243028120
26Mikama Marko00172204038117
27Rönnqvist Risto000069440113
28Pohjola Petteri570540000111
29Uotila Timo2601520380099
30Andersson Henrik380032002696
31Mykkänen Niklas400280028096
32Saarela Oskari63000003093
33Lyyski Joonas048180260092
34Vuorenmaa Niko002613005291
35Kutvonen Viljami0000009090
36Tolonen Riku9000000090
37Uotila Vesa000044242189
38Mykkänen Jori00003405488
39Tetri Marko300003621087
40Naulapää Heikki66001700083
41Matilainen Oskari00000463278
42Valander Joel0000007676
43Latvala Jani0076000076
44Lindholm Jesse360019001974
45Jolkkonen Ari-Pekka00003242074
46Aromaa Juha00220005072
47Hyvärinen Jarkko0660000066
48Yli Vesa0630000063
49Salmen Henry0000006060
50Viik Sami0000060060
51Niemelä Petri00380022060
52Jakorinne Asmo00303000060
53Ullakko Ilmari0000570057
54Langenoja Petteri34016000050
55Huhmarsalo Jaakko0500000050
56Nyman Harri0000048048
57Ruuskanen Jukka4800000048
58Kaukovirta Aki00190280047
59Alho Tommi0004600046
60Huhtamäki Timo0440000044
61Vesterinen Teemu0004200042
62Kanerva Henry4200000042
63Tirroniemi Tommi0360000036
64Antikainen Eino0340000034
65Gabrielsson Jarno0032000032
66Tenno Olavi0320000032
67Viira Einar3200000032
68Ljungqvist Albin0002800028
69Kullas Madis2800000028
70Luodenmäki Sami00131200025
71Huttunen Antti2400000024
72Ljungqvist Johan0002100021
73Juvonen Toni0000002020
74Bäckman Niko0000020020
75Turunen Miska0000019019
76Kostilainen Teo0000001818
77Suvanto Juha0001800018
78Josefsson Niki0001500015
79Savolainen Teppo0001400014
80Gabrielsson Jamiel0014000014
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”