finRC.com - Team News and Media
Winter Jumps
Sarjataulukko
#NimiVantaaNokiaTurkuKuopioJyväskyläHelsinkiYht
1Honkanen Markku1001009010010090400
2Aspinen Janne57696390900312
3Rajaniemi Juho766666765282300
4Holmberg Niklas82072666969292
5Heinonen Ari9090100000280
6Salmen Henry6357008276278
7Hovi Jani6676600660268
8Hattunen Juho694052726063264
9Luopajärvi Jussi0544660570217
10Linnanen Hannes26460634657212
11Mäki Oskari204838524454198
12Hyvärinen Joonas0364469420191
13Valli Harri5060003036176
14Kutvonen Viljami08200760158
15Johansson Toni545250000156
16Laurinkoski Antti30383402052154
17Rahikainen Miikka004207238152
18Virta Henri0032463240150
19Jäntti Petteri525048000150
20Jakorinne Asmo18340482146149
21Hyvärinen Jarkko00082630145
22Mykkänen Jori163230442434140
23Halonen Jarno60076000136
24Silvennoinen Antti3428400280130
25Jäppinen Lari48000072120
26Halme Jarmo224400048114
27Viik Sami00054540108
28Mattila Reijo44000060104
29Salmela Karri00000100100
30Huhta Sami46036017099
31Ruotsalainen Ilpo1930260102196
32Luodenmäki Sami152428092693
33Eklund Valtteri0000504292
34Poutiainen August008200082
35Mikama Marko0420034076
36Hakonen Tomi0005719076
37Heinonen Arto072000072
38Quagraine Joseph720000072
39Vireä Matti006900069
40Salmela Sami000006666
41Uotila Vesa00032112265
42Husu Jose3800026064
43Kyykkä Ari-Pekka063000063
44Koivula Pekka005700057
45Ahonen Eetu0004015055
46Thusberg Tom005400054
47Eskelinen Matti000005050
48Vuorinen Ismo000500050
49Suomalainen Matti000048048
50Ylikorpi Pete000004444
51Ahonen Tero000348042
52Jylhänkangas Pauli000420042
53Hyppönen Ville420000042
54Itävuori Jari000040040
55Ilvessalo Lasse400000040
56Sampo Tommi000038038
57Jolkkonen Ari-Pekka000380038
58Holm Turo000036036
59Säilä Jaakko000360036
60Westen Tomi360000036
61Viitanen Olli000003232
62Sandberg Felix320000032
63Josefsson Niki000003030
64Kiiski Janne000002828
65Söderlund Max280000028
66Kallonen Harri026000026
67Viitanen Jarno000002424
68Niiva Mika002400024
69Niemenmaa Jani240000024
70Kujala Teemu000022022
71Vuorenmaa Niko210000021
72Ristimäki Jasperi000018018
73Saarela Oskari170000017
74Turtiainen Antti000016016
75Rantala Timo000014014
76Mairue Tomi140000014
77Hotti Jari000013013
78Rinteelä Pasi000012012
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”