finRC.com - Team News and Media
Winter Jumps
Sarjataulukko
#NimiVantaaNokiaTurkuKuopioJyväskyläHelsinkiYht
1Salmela Karri1001001000820382
2Haatanen Joona7290901009082370
3Orhanen Samppa8282825276100346
4Jäppinen Lari40076906666298
5Siltanen Jarno48637201000283
6Halonen Jarno9005776600283
7Tolonen Riku76666972570283
8Linnanen Hannes32520696960250
9Eklund Marko54726360380249
10Salmela Sami66486005072248
11Luopajärvi Jussi0386682300216
12Salmen Henry4654003676212
13Lampinen Mikko16504666400202
14Halme Jarmo245742542846199
15Koivula Pekka069540720195
16Valtonen Heikki5060500340194
17Viik Sami4436063420185
18Itävuori Jari2044440069177
19Silpola Touko15224806342175
20Hoffman Petri5246001363174
21Luopajärvi Mikko0036502652164
22Mäki Oskari171822464848164
23Jakorinne Asmo10240403250146
24Jäntti Petteri574240000139
25Simonen Miro2119042440126
26Rinne Jussi001848520118
27Virta Henri002034754115
28Suontausta Heikki14323201534113
29Eskelinen Matti2803401932113
30Huhmarsalo Jaakko12263038180112
31Vilenius Jere343000044108
32Hyvärinen Jarkko00057460103
33Akkanen Riku828280936101
34Hattunen Juho4200005799
35Mikama Marko1921210173899
36Valander Joel000009090
37Mykkänen Niklas514021223087
38Silvennoinen Antti221726021086
39Heinonen Ari076000076
40Quagraine Joseph690000069
41Haapasalo Tommi0004420064
42Hovi Jani630000063
43Laitinen Mikko600000060
44Pohjola Petteri0340024058
45Räsänen Matti01503012057
46Huhta Sami3001908057
47Latvala Jani000054054
48Alho Tommi005200052
49Bäckman Niko6160224048
50Meriläinen Tauno0002032447
51Rahikainen Miikka000004040
52Kanerva Henry040000040
53Alho Marcus003800038
54Mairue Tomi380000038
55Matilainen Oskari0200016036
56Jylhänkangas Pauli0002610036
57Säilä Jaakko000360036
58Peltomaa Harri360000036
59Gabrielsson Jarno000320032
60Mäkinen Jani0001811029
61Kiiski Janne000002828
62Ovaskainen Jukka000280028
63Sarantila Emil000002626
64Toivonen Axel260000026
65Hyttinen Topias000240024
66Peltoniemi Jarno002400024
67Ahonen Atte000190019
68Sandberg Felix180000018
69Hyttinen Antti000170017
70Partinen Petteri001700017
71Tetri Marko001600016
72Kallonen Harri001500015
73Rönnqvist Risto000014014
74Pynnönen Pasi013000013
75Pesonen Eetu130000013
76Vuorenmaa Niko110000011
77Saarela Oskari9000009
78Salenius Janne7000007
79Sipilä Jami0000606
80Valli Harri0000505
81Ruuskanen Jukka4000004
82Uotila Toni0000202
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”