finRC.com - Team News and Media
Winter Jumps
Sarjataulukko
#NimiNokiaKiiminkiTurkuJyväskyläHelsinkiYht
1Honkanen Markku7210010082100382
2Ström Petri8290769090352
3Salmela Karri9009010057337
4Laitinen Mikko660697676287
5Jäppinen Lari690607269270
6Vuorenmaa Niko5257576666246
7Sampo Tommi5069634644228
8Hyvärinen Jarkko4272466332223
9Salmen Henry00826963214
10Hovi Jani57767200205
11Rahikainen Miikka605206013185
12Hattunen Juho340345260180
13Halme Jarmo440524836180
14Sorri Heikki286605424172
15Silvennoinen Antti3844423418158
16Haapasalo Tommi174636500149
17Eskelinen Matti48005740145
18Valtonen Henri54044420140
19Simonen Miro36054360126
20Valli Harri00482646120
21Nurmikumpu Antti110504019120
22Huhta Sami32004428104
23Suontausta Heikki300302417101
24Quagraine Joseph1000000100
25Bäckman Niko9420321497
26Mika Kettunen2404021085
27Heinonen Ari00008282
28Kanniainen Antti08200082
29Aalto Ville226000082
30Kutvonen Viljami76000076
31Kuusisto Kari2103202174
32Lehto Kalle00007272
33Jakorinne Asmo1400283072
34Luopajärvi Jussi00660066
35Valtanen Janne06300063
36Heinonen Arto63000063
37Mäkinen Jani1002822060
38Turtiainen Antti180038056
39Mikama Marko00005454
40Kaltiokumpu Kimmo05400054
41Salmela Sami00005252
42Rajaniemi Juho00005050
43Sipola Ville05000050
44Peltoniemi Matti00004848
45Honkonen Mika04800048
46Kauttu Miikka46000046
47Rantaruikka Janne000301545
48Jäntti Petteri00004242
49Mört Max40000040
50Linnanen Hannes00003838
51Kallonen Harri00380038
52Mattila Reijo00003434
53Vuoristo Aapo00002626
54Kauppinen Kari26000026
55Viik Sami00002222
56Eklund Valtteri00002020
57Riihinen Antti20000020
58Niemenmaa Jani19000019
59Mäki Oskari00001616
60Jokelainen Matti16000016
61Langenoja Ilari15000015
62Akkanen Riku13000013
63Niemenmaa Riku12000012
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”