finRC.com - Team News and Media
Winter Jumps
Sarjataulukko
#NimiNokiaKiiminkiTurkuJyväskyläHelsinkiYht
1Ström Petri10010010010076400
2Siltanen Jarno829082720326
3Halonen Jarno1472529082296
4Hovi Jani9054698252295
5Hyvärinen Jarkko3282726069283
6Laitinen Mikko630765090279
7Haatanen Joona6966607660271
8Tolonen Riku725790420261
9Eklund Marko766957480250
10Salmela Sami500546963236
11Vuorenmaa Niko4660665254232
12Sampo Tommi2663346357217
13Jäppinen Lari00636672201
14Latvala Jani600485730195
15Salmen Henry00505466170
16Luopajärvi Jussi07642440162
17Mikama Marko570442436161
18Halme Jarmo400284640154
19Linnanen Hannes1944263448152
20Sorri Heikki285003242152
21Räsänen Matti384032300140
22Valtonen Heikki66036360138
23Peltomaa Harri52464000138
24Silpola Touko1628213828115
25Viik Sami04804021109
26Salmela Karri0000100100
27Pajala Tero4430240098
28Silvennoinen Antti202622152694
29Kuusisto Kari1701594485
30Mäki Oskari132016222482
31Aalto Ville2136021078
32Hyvärinen Joonas11220191668
33Gabrielsson Jarno1024020963
34Rahikainen Miikka042001961
35Huhta Sami000124658
36Luopajärvi Mikko01813101556
37Quagraine Joseph54000054
38Anttonen Mika05200052
39Holm Turo034017051
40Huhmarsalo Jaakko0191814051
41Kutvonen Viljami00005050
42Suvanto Juha001703249
43Tanskanen Henry48000048
44Hattunen Juho153200047
45Alho Tommi00460046
46Suontausta Heikki002002242
47Kanerva Henry300001242
48Huuskonen Henri915018042
49Peltoniemi Matti42000042
50Akkanen Riku000261339
51Eskelinen Matti00003838
52Thusberg Tom00380038
53Suvanto Markus03800038
54Heikkilä Mikko36000036
55Orhanen Samppa00003434
56Turku Tommi001402034
57Itävuori Jari34000034
58Matilainen Oskari016016032
59Jakorinne Asmo70051830
60Pönkkö Jani017013030
61Niinistö Matti00300030
62Simonen Miro00028028
63Tetri Marko80071025
64Lehtinen Isto60011825
65Gabrielsson Miro01304724
66Wiik Sami24000024
67Toivonen Jari22000022
68Anttonen Eemeli02100021
69Pönkkö Kari01406020
70Vilenius Jere00190019
71Viitanen Olli18000018
72Menander Jaakko00001717
73Kallonen Harri00001414
74Laurinkoski Antti00120012
75Langenoja Petteri12000012
76Kiiski Janne00001111
77Saarinen Miika00110011
78Virtanen Erkka00100010
79Säilä Jaakko000808
80Meriläinen Tauno000303
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”