finRC.com - Team News and Media
Winter Jumps
Sarjataulukko
#NimiNokiaVantaaKiiminkiTurkuJyväskyläHelsinkiYht
1Heinonen Ari1009001000100390
2Honkanen Markku9010082766082354
3Salmela Karri82820469069323
4Aspinen Janne666610008263314
5Ström Petri3472608210042314
6Siltanen Jarno760909000256
7Eklund Marko635269606350255
8Tolonen Riku6006669054249
9Salmela Sami69600487218249
10Peltoniemi Matti4054040072206
11Valtonen Heikki5432072048206
12Rahikainen Miikka0365752520197
13Mikama Marko46440443652186
14Kauttu Miikka50180505428182
15Vuorenmaa Niko040006666172
16Quagraine Joseph07600090166
17Hovi Jani72000076148
18Huhta Sami32380324624148
19Valtonen Henri523005408144
20Penttinen Sakari444254000140
21Laitinen Mikko00007657133
22Holmberg Niklas385703800133
23Heinonen Arto06906300132
24Björksten Aki573403603130
25Rinne Jussi48076000124
26Jermalainen Tomi426300017122
27Sorri Heikki0038264414122
28Turku Tommi2215034036107
29Peltomaa Harri00066038104
30Eklund Valtteri28190050097
31Valli Harri04800301694
32Viitamäki Juho30200040090
33Aalto Ville00502118089
34Mika Kettunen24280032084
35Hyvärinen Jarkko0000572683
36Viik Sami0000483482
37Simonen Miro3646000082
38Eskelinen Matti0240570081
39Suontausta Heikki201402220076
40Otsavaara Tuomo01702403273
41Huovinen Sami2105200073
42Jäntti Petteri0044280072
43Yli Vesa007200072
44Hyvönen Petteri0046024070
45Salmen Henry000069069
46Ilvessalo Lasse0220004466
47Luopajärvi Jussi0032034066
48Honkonen Mika0042021063
49Valtanen Janne006300063
50Halonen Jarno000006060
51Luoto Antti2603400060
52Korkiakoski Matti0040014054
53Reiman Aleksi050000050
54Sääkslahti Jesse000042749
55Mattila Reijo0260002248
56Sipola Ville004800048
57Lehto Kalle000004646
58Niinistö Matti000420042
59Akkanen Riku0000221941
60Mairue Tomi000004040
61Haapasalo Tommi000038038
62Määttä Jukka003600036
63Viljanen Joni1916000035
64Sampo Tommi000003030
65Haapsaari Sami000300030
66Holm Turo000028028
67Turtiainen Antti000026026
68Bäckman Niko000019524
69Kononen Tomi000002121
70Liusvaara Tony021000021
71Räsänen Matti000002020
72Honkasalo Martti013000619
73Lehtinen Isto180000018
74Toikkanen Joni000017017
75Rasku Jussi000016016
76Virta Henri000001515
77Hotti Jari000015015
78Rousku Juha000001313
79Nurmikumpu Antti000001212
80Mäkinen Jani012000012
81Rantaruikka Janne000001111
82Kuusisto Kari000001010
83Hattunen Juho0000099
84Vuoristo Aapo0000044
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”