finRC.com - Team News and Media
Winter Jumps
Sarjataulukko
#NimiNokiaVantaaKiiminkiTurkuJyväskyläHelsinkiYht
1Ström Petri100905476100100390
2Siltanen Jarno82010090900362
3Sampo Tommi637676608263297
4Mikama Marko66720826642286
5Vuorenmaa Niko7257007669274
6Peltoniemi Matti6069052076257
7Heinonen Ari9063010000253
8Halonen Jarno46600636957249
9Hovi Jani768200082240
10Sorri Heikki574860506038227
11Räsänen Matti52063575234224
12Kanerva Henry54072484848222
13Luopajärvi Jussi009054720216
14Hattunen Juho445252446344211
15Nyman Harri695482000205
16Latvala Jani50425740540203
17Quagraine Joseph010000090190
18Haatanen Joona30404605054190
19Itävuori Jari3850038046172
20Thusberg Tuomas036072060168
21Aalto Ville005046440140
22Niinistö Matti06606600132
23Huhmarsalo Jaakko000363636108
24Kiiski Janne03203203296
25Mäki Oskari03000263086
26Langenoja Ilari4000046086
27Löfgren Janne0460340080
28Mairue Tomi000007272
29Haapasalo Tommi3238000070
30Alho Tommi000690069
31Laurila Miika006900069
32Viitamäki Juho0340034068
33Tolonen Riku000006666
34Anttonen Mika006600066
35Kuusisto Kari0003032062
36Rahikainen Miikka000057057
37Kuusinen Matias000005252
38Turku Tommi000005050
39Vähäkuopus Marko004800048
40Viitanen Olli480000048
41Kaattari Keijo004400044
42Jokinen Jyri044000044
43Silpola Touko000042042
44Savolainen Anssi000420042
45Veijonen Jukka004200042
46Heikkilä Mikko420000042
47Salmen Henry000004040
48Suvanto Markus000040040
49Linnanen Hannes000038038
50Mört Max360000036
51Toivonen Jari340000034
52Matilainen Oskari000030030
53Jylhänkangas Pauli000028028
54Honkasalo Martti028000028
55Jakorinne Asmo000024024
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”