finRC.com - Team News and Media
SC Winter Cup
Sarjataulukko
#NimiÄänekoskiVaasaUlvilaTurkuVantaaYht
1Maula Mikko10001001000300
2Pähn Janek76826372100258
3Saarelainen Samuli00828290254
4Lotila Jon8276729063248
5Maula Janne72076760224
6Järvinen Kalle6069576976214
7Peräsalo Urmas697260072213
8Kanerva Jani5263665769198
9Rajala Mikael6666506666198
10Erkkilä Vesa545754540165
11Sundberg Janne57005057164
12Rauäng Juuso0090630153
13Saarinen Konsta01005200152
14Kanala Marko48044480140
15Myllylä Toivo6306900132
16Vuokko Heikki0006060120
17Piipponen Tero5060000110
18Ruoho Roope004652098
19Ullakko Ilmari09000090
20Ville Lehtinen90000090
21Nordsten Jari00008282
22Mäkinen Luukas00480048
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”