finRC.com - Team News and Media
SC Winter Cup
Sarjataulukko
#NimiÄänekoskiVaasaYht
1Ylinen Mikko100100200
2Jokela Santeri6990159
3Heikkilä Mikko7282154
4Peräsalo Urmas6672138
5Ingman Joakim4669115
6Kaukovirta Aki4863111
7Peräsalo Topias425092
8Heikkilä Joel365490
9Gabrielsson Jamiel90090
10Lampinen Mikko82082
11Söderlund Max07676
12Maula Mikko76076
13Ekholm Victor06666
14Hakala Vili63063
15Kanerva Jani06060
16Maula Janne60060
17Ullakko Kristian05757
18Kuuse Meeme57057
19Rauäng Juuso54054
20Rannikko Tuukka05252
21Kuuse Oliver52052
22Tetri Marko50050
23Hagström Jon04848
24Bengs Patrik04646
25Hakala Jari44044
26Veijonen Jukka40040
27Ingman Theo38038
28Heikkilä Juha34034
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”