finRC.com - Team News and Media
SC Winter Cup
Sarjataulukko
#NimiÄänekoskiVaasaUlvilaTurkuVantaaYht
1Ylinen Mikko10010010010090300
2Maula Mikko76090820248
3Hakala Vili630769069235
4Jokela Santeri6990667254231
5Heikkilä Mikko728272690226
6Saarelainen Teemu00827663221
7Peräsalo Urmas667246050188
8Kuuse Meeme570506366186
9Ingman Joakim4669576057186
10Maula Janne60069540183
11Toivonen Jari00606648174
12Kuuse Oliver520423872166
13Kanerva Jani060524652164
14Palonen Olli00545246152
15Kaukovirta Aki486338320149
16Suuripää Tommi00445044138
17Rannikko Tuukka052364838138
18Heikkilä Joel3654404036134
19Peräsalo Topias425030034126
20Ljungqvist Albin0005760117
21Hakala Jari440343632114
22Ingman Theo380323428104
23Syrjänen Arttu0000100100
24Gabrielsson Jamiel90000090
25Vuokko Heikki000444286
26Tervo Tommi00008282
27Ljungqvist Johan000424082
28Lampinen Mikko82000082
29Heinonen Arto00007676
30Söderlund Max07600076
31Hagström Jon048002674
32Ekholm Victor06600066
33Ville Lehtinen00630063
34Ullakko Kristian05700057
35Rauäng Juuso54000054
36Tetri Marko50000050
37Rajala Mikael00480048
38Bengs Patrik04600046
39Veijonen Jukka40000040
40Heikkilä Juha34000034
41Hoffman Petri00003030
42Lehtinen Isto00030030
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”