finRC.com - Team News and Media
SC Winter Cup
Sarjataulukko
#NimiUlvilaTurkuÄänekoskiYht
1Mäkelä Mikko8272100254
2Saarelainen Samuli909066246
3Myllyntaus Martti696982220
4Tuomainen Petri666376205
5Maula Mikko1001000200
6Lotila Jon526063175
7Pähn Janek575060167
8Vilkman Aleksi72090162
9Rajala Mikael445457155
10Erkkilä Vesa484652146
11Maula Janne76660142
12Nuotio Juuso60760136
13Simonen Miro63069132
14Suontausta Heikki50570107
15Palonen Olli54520106
16Hytönen Teppo0405090
17Roine Petri4244086
18Thusberg Tom082082
19Salminen Jori007272
20Mäki-Petäjä Marko005454
21Jänkä Tanu004848
22Haahti Kasper048048
23Niemonen Paulus004646
24Kuuse Meeme460046
25Luodenmäki Sami042042
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”