finRC.com - Team News and Media
SC Winter Cup
Sarjataulukko
#NimiUlvila 1TurkuÄänekoskiVantaaUlvila 2Yht
1Maula Mikko100100082100300
2Saarelainen Samuli9090666990270
3Mäkelä Mikko8272100072254
4Myllyntaus Martti6969827682240
5Tuomainen Petri6663767276224
6Maula Janne766606669211
7Nuotio Juuso607605466202
8Lotila Jon5260636060183
9Pähn Janek5750605763180
10Suontausta Heikki50570057164
11Rajala Mikael445457052163
12Vilkman Aleksi7209000162
13Erkkilä Vesa484652050150
14Haahti Kasper04804654148
15Hytönen Teppo04050046136
16Salminen Jori0072630135
17Simonen Miro6306900132
18Palonen Olli5452000106
19Liljeqvist Tony0001000100
20Suokas Sami00090090
21Järvinen Kalle000424486
22Roine Petri424400086
23Thusberg Tom08200082
24Mäki-Petäjä Marko00540054
25Tervo Tommi00052052
26Paasto Ville00050050
27Saarni Jussi00004848
28Muola Mikko00048048
29Jänkä Tanu00480048
30Niemonen Paulus00460046
31Kuuse Meeme46000046
32Ranta Mika00044044
33Luodenmäki Sami04200042
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”