finRC.com - Team News and Media
SC Winter Cup
Sarjataulukko
#NimiUlvilaTurkuÄänekoskiYht
1Ylinen Mikko10010090290
2Saarelainen Teemu829060232
3Heikkilä Mikko608257199
4Pakkala Kimmo726363198
5Toivonen Jari697250191
6Suuripää Tommi636652181
7Mykkänen Sampo90076166
8Hakala Vili07672148
9Kaukovirta Aki525244148
10Ravantti Jani76690145
11Simonen Miro66066132
12Heikkilä Joel364838122
13Teittinen Ilkka57600117
14Rauäng Juuso54540108
15Lampinen Mikko00100100
16Peräsalo Urmas46054100
17Ingman Joakim50500100
18Hytönen Teppo0464086
19Rannikko Tuukka4442086
20Sundberg Janne4204284
21Hyvärinen Jarkko008282
22Ingman Theo3840078
23Gabrielsson Jamiel006969
24Kuuse Meeme057057
25Möttönen Mika004848
26Myllylä Toivo480048
27Puttonen Aki004646
28Lehtinen Isto044044
29Kuuse Oliver400040
30Järvinen Kalle003636
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”