finRC.com - Team News and Media
SC Winter Cup
Sarjataulukko
#NimiUlvila 1TurkuÄänekoskiVantaaUlvila 2Yht
1Ylinen Mikko100100909082290
2Mykkänen Sampo9007610076266
3Saarelainen Teemu8290608290262
4Hakala Vili076727654224
5Heikkilä Mikko6082576972223
6Pakkala Kimmo7263637269213
7Toivonen Jari6972505466207
8Ravantti Jani766906044205
9Suuripää Tommi63665200181
10Kuuse Meeme05705263172
11Teittinen Ilkka57600460163
12Kaukovirta Aki5252445748161
13Peräsalo Urmas460544857159
14Ingman Joakim505004252152
15Rauäng Juuso545403640148
16Simonen Miro6606600132
17Kuuse Oliver40004442126
18Rannikko Tuukka444203832124
19Heikkilä Joel364838026122
20Sundberg Janne42042036120
21Hytönen Teppo04640024110
22Ingman Theo384003222110
23Järvinen Kalle00364028104
24Ruotsalainen Lauri0000100100
25Lampinen Mikko0010000100
26Tetri Marko000503888
27Myllylä Toivo480003482
28Hyvärinen Jarkko00820082
29Gabrielsson Jamiel00690069
30Kallonen Harri00066066
31Hakala Jari000343064
32Palonen Olli00063063
33Suokas Sami00006060
34Rajala Mikael00005050
35Möttönen Mika00480048
36Haahti Juhani00004646
37Puttonen Aki00460046
38Lehtinen Isto04400044
39Heikkilä Juha00002121
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”