finRC.com - Team News and Media
SC Winter Cup
Sarjataulukko
#NimiÄänekoskiHelsinkiJoensuuTurkuUlvilaYht
1Ylinen Mikko10076090100290
2Myllyntaus Martti76100906976266
3Maula Mikko8282010082264
4Nuotio Juuso063827666224
5Suokas Sami726605269207
6Vilkman Aleksi057765454187
7Maula Janne66006652184
8Pähn Janek060725050182
9Yrjänäinen Mikael0900090180
10Saarelainen Samuli05005757164
11Sundberg Janne6036663630162
12Liljeqvist Tony9072000162
13Vanninen Jarno00100060160
14Suontausta Heikki634604646155
15Halonen Keijo00694234145
16Ravantti Jani0690072141
17Turtiainen Antti6900063132
18Halonen Julius00633428125
19Pohjankukko Jermu03804032110
20Palonen Olli0520048100
21Korvenpää Junnu000484492
22Kuuse Meeme042004082
23Roine Petri044003882
24Salonen Tomi00082082
25Erkkilä Vesa000383674
26Thusberg Tom00072072
27Hovi Jani00063063
28Äyhö Teemu00060060
29Koro Aapo05400054
30Haahti Juhani04800048
31Mäkinen Mika00044044
32Piipponen Tero00004242
33Kolehmainen Tatu04000040
34Rauäng Juuso00002626
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”