finRC.com - Team News and Media
SC Winter Cup
Sarjataulukko
#NimiÄänekoskiHelsinkiJoensuuTurkuUlvilaYht
1Simonen Miro82100100820282
2Rinne Jussi90828290100280
3Toivonen Jari6366010076242
4Heikkilä Mikko76007682234
5Mykkänen Sampo072696390231
6Pakkala Kimmo720766972220
7Saarelainen Teemu06006669195
8Nepponen Mikko695405763189
9Teittinen Ilkka5752666052183
10Tetri Marko60005266178
11Lampinen Mikko10000720172
12Kaukovirta Aki540574650161
13Lotila Jon445004848146
14Puttonen Aki5206000112
15Susimaa Jari0485400102
16Kuivalainen Eetu00900090
17Ruotsalainen Lauri09000090
18Rannikko Tuukka000404686
19Liljeqvist Tony07600076
20Jolkkonen Ari-Pekka00720072
21Koski Ari06900069
22Mononen Jukka66000066
23Aalto Ville00630063
24Tervo Tommi06300063
25Hakala Vili00006060
26Rajala Mikael00005757
27Suokas Sami05700057
28Jalonen Jukka00005454
29Lehtiö Mika00054054
30Ljungqvist Albin00050050
31Nurmi Jani50000050
32Tikkinen Tomi48000048
33Mononen Jari46000046
34Myllylä Toivo00004444
35Ljungqvist Johan00044044
36Ingman Joakim00042042
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”