finRC.com - Team News and Media
SC Winter Cup
Sarjataulukko
#NimiTurkuNokia 1HelsinkiUlvilaNokia 2Yht
1Yrjänäinen Mikael1009010010090300
2Myllyntaus Martti72767290100266
3Maula Mikko82100637263254
4Liljeqvist Tony7682827676240
5Ravantti Jani5772668282236
6Savola Jarkko900606066216
7Viholainen Juuso06606972207
8Nuotio Juuso6654576669201
9Suokas Sami6360764860199
10Maula Janne6950545757183
11Saarelainen Samuli4852506352167
12Äyhö Teemu3646425454154
13Lempiäinen Joona444252050146
14Suontausta Heikki52005240144
15Pähn Janek4036384638124
16Hartlin Tommi46324600124
17Kolehmainen Tatu03448032114
18Turtiainen Antti0570048105
19Roine Petri38263600100
20Kuuse Meeme34243403098
21Palonen Olli504400094
22Koivisto Hideki32223202892
23Ruotsalainen Lauri00900090
24Tervo Tommi048400088
25Viholainen Ville040004484
26Ravanti Nicklas000503484
27Heikkinen Teppo030004272
28Koski Ari00690069
29Langenoja Ilari06900069
30Mäkelä Mikko06300063
31Pyhältö Mikko60000060
32Lehtojärvi Jethro54000054
33Mäkinen Juha00004646
34Vilkman Aleksi00440044
35Mäkinen Mika42000042
36Väänänen Lassi-Jussi03800038
37Tuomainen Petri00003636
38Jokinen Timo02800028
39Milner Ryder00002626
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”