finRC.com - Team News and Media
SC Winter Cup
Sarjataulukko
#NimiTurkuNokia 1HelsinkiUlvilaNokia 2Yht
1Lampinen Mikko100100720100300
2Heikkilä Mikko8282010076264
3Toivonen Jari6676547682234
4Suuripää Tommi727206972216
5Palonen Olli766666057208
6Simonen Miro09044069203
7Tuomainen Petri695707260201
8Pakkala Kimmo546006066186
9Rinne Jussi06946063178
10Nepponen Mikko3648506352165
11Teittinen Ilkka4652426646164
12Ylinen Mikko0063090153
13Kaukovirta Aki504405050150
14Kallonen Harri9006000150
15Rajamäki Eetu05005240142
16Salminen Topi4442404848140
17Jokinen Timo00385442134
18Elfström Kim6306900132
19Lehtiö Mika48004636130
20Jalonen Jukka343605732127
21Kuuse Meeme404032038118
22Mykkänen Sampo0635200115
23Juvonen Simo6000054114
24Suokas Kimmo00364434114
25Lotila Jon32340420108
26Tammi Marko5700044101
27Mäkelä Mikko0010000100
28Viholainen Juuso00090090
29Ravantti Jani00900090
30Puttonen Aki054340088
31Suokas Sami00082082
32Mykkänen Jori00820082
33Hattunen Juho00760076
34Huurresalo Sami383800076
35Pähn Janek00570057
36Ljungqvist Albin52000052
37Niiranen Mika00480048
38Langenoja Petteri04600046
39Ljungqvist Johan42000042
40Hakala Vili00003030
41Niemistö Ossi30000030
42Saarenpää Olle28000028
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”