finRC.com - Team News and Media
SC Winter Cup
Sarjataulukko
#NimiTurkuNokia 1VantaaLappeenrantaNokia 2Yht
1Vieno Eeli9090901000280
2Lampinen Mikko76100630100276
3Myllyntaus Martti6966729090252
4Liljeqvist Tony5069828282246
5Suokas Sami6350667276214
6Savola Jarkko5254697666211
7Maula Mikko607248072204
8Yrjänäinen Mikael726352063198
9Ravantti Jani5457606369192
10Thusberg Tom10076000176
11Söderlund Max8282000164
12Maula Janne574444060161
13Hallikainen Tom420266650158
14Nuotio Juuso485238052152
15Väänänen Lassi-Jussi040406044144
16Suontausta Heikki44460048138
17Palonen Olli362850046132
18Pähn Janek2438345440132
19Turtiainen Antti0600057117
20Piipponen Tero030224436110
21Kaukovirta Aki344224034110
22Toivonen Jari0480054102
23Tamme Anre03436032102
24Ruotsalainen Lauri0010000100
25Jokinen Timo036052088
26Saarinen Miika380003876
27Rautiainen Leevi000463076
28Leino Teemu00760076
29Heikkinen Teppo032004274
30Hämäläinen Ossi00069069
31Mäkinen Juha66000066
32Saarinen Ville00057057
33Mäkelä Mikko00570057
34Tervo Tommi00540054
35Häärä Atte00050050
36Lampela Mika00048048
37Roine Petri260210047
38Juva Joonas00460046
39Raitanen Joonas46000046
40Lempiäinen Joona00420042
41Hyytiäinen P-J40000040
42Milner Ryder00320032
43Paatelainen Sami32000032
44Kolehmainen Tatu00300030
45Söderström Tommi30000030
46Hartlin Tommi00280028
47Vesanto Markku28000028
48Luodenmäki Sami22000022
49Heinonen Aapo00200020
50Östling Casimir00190019
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”