finRC.com - Team News and Media
SC Winter Cup
Sarjataulukko
#NimiTurkuNokia 1VantaaLappeenrantaNokia 2Yht
1Hattunen Juho0010010090290
2Ylinen Mikko72100720100272
3Heikkilä Mikko1009063082272
4Mäkelä Mikko7676909076256
5Simonen Miro08282069233
6Saarela Oskari69727600217
7Liljeqvist Tony82570072211
8Suuripää Tommi6066506966201
9Palonen Olli666057063189
10Teittinen Ilkka5446226054168
11Tetri Marko06342057162
12Saarelainen Samuli05446060160
13Tervo Tommi9006000150
14Puttonen Aki04832052132
15Uotila Vesa6369000132
16Mykkänen Sampo0052760128
17Lindholm Jesse0524800100
18Lindsten Jami003605086
19Salminen Topi570280085
20Mykkänen Jori00082082
21Viira Einar050300080
22Silvennoinen Antti00072072
23Kallonen Harri00690069
24Westerholm Roland044240068
25Sorri Heikki00066066
26Nieminen Tuomas00660066
27Helistölä Mikko00063063
28Vuorenmaa Niko00540054
29Nevalainen Marko00440044
30Östling Joakim00400040
31Ljungqvist Albin00380038
32Liljeberg Mathias00340034
33Poti Ville00260026
34Westerberg Ebbe00210021
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”