finRC.com - Team News and Media
SC Summer Cup
Sarjataulukko
#NimiKauhavaNokiaTurkuYht
1Ylinen Mikko100100100300
2Peräsalo Urmas908276248
3Toivonen Jari729072234
4Vuokko Heikki827669227
5Järvinen Kalle767266214
6Kanala Marko636663192
7Rauäng Juuso69690138
8Maula Mikko009090
9Maula Janne008282
10Sundberg Janne660066
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”