finRC.com - Team News and Media
SC Summer Cup
Sarjataulukko
#NimiKauhavaNokiaTurkuYht
1Ylinen Mikko1009082272
2Jokela Santeri7682100258
3Peräsalo Urmas906390243
4Toivonen Jari727269213
5Peräsalo Topias666076202
6Heikkilä Mikko82760158
7Hakala Vili01000100
8Rannikko Tuukka007272
9Suuripää Tommi069069
10Kari Ismo690069
11Niemistö Ossi006666
12Rajala Mikael066066
13Hovinmäki Jeremias630063
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”