finRC.com - Team News and Media
SC Summer Cup
Sarjataulukko
#NimiToivakkaNokiaUlvilaYht
1Nepponen Mikko909082262
2Teittinen Ilkka827276230
3Peräsalo Urmas728263217
4Lampinen Mikko1001000200
5Kuuse Meeme666369198
6Kuuse Oliver696957195
7Peräsalo Topias604650156
8Mäkinen Eemil06672138
9Rauäng Juuso05066116
10Hytönen Teppo63520115
11Rannikko Tuukka06054114
12Jokela Santeri00100100
13Myllylä Toivo04852100
14Järvinen Kalle05446100
15Toivonen Jari009090
16Hakala Vili076076
17Puttonen Aki760076
18Ingman Joakim006060
19Lehtinen Isto057057
20Ingman Theo004848
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”