finRC.com - Team News and Media
SC Summer Cup
Sarjataulukko
#NimiUlvilaJyväskyläTurkuVantaaYht
1Ylinen Mikko10010010090300
2Maula Mikko9008276248
3Rinne Jussi82907663248
4Myllyntaus Martti69729082244
5Vilkman Aleksi725466100238
6Simonen Miro76826357221
7Pakkala Kimmo52766969214
8Toivonen Jari6663600189
9Nuotio Juuso6007250182
10Suuripää Tommi6369048180
11Pähn Janek5066060176
12Heikkilä Mikko3857072167
13Tuomainen Petri54525252158
14Viitaniemi Artti3648570141
15Korvenpää Junnu4450046140
16Rajala Mikael4246500138
17Erkkilä Vesa4042480130
18Korvenpää Janne3038044112
19Sundberg Janne3240400112
20Suokas Sami570540111
21Turtiainen Antti466000106
22Mäkelä Mikko0006666
23Kuuse Meeme0005454
24Maula Janne4800048
25Halonen Keijo0046046
26Pohjankukko Jermu0044044
27Järvelin Mikko0440044
28Vuokko Heikki0042042
29Halonen Julius0038038
30Susimaa Jari3400034
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”