finRC.com - Team News and Media
SC Summer Cup
Sarjataulukko
#NimiUlvilaJyväskyläTurkuVantaaYht
1Nepponen Mikko90820100272
2Simonen Miro100100690269
3Teittinen Ilkka72669090252
4Viitaniemi Artti6676820224
5Kaukovirta Aki6972076217
6Mäkinen Eemil6307272207
7Rajala Mikael5269760197
8Huurresalo Sami570082139
9Rannikko Tuukka006669135
10Hattunen Juho001000100
11Puttonen Aki0900090
12Heikkilä Mikko8200082
13Jalonen Jukka7600076
14Lempinen Taavi0630063
15Susimaa Jari6000060
16Myllylä Toivo5400054
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”