finRC.com - Team News and Media
SC Summer Cup
Sarjataulukko
#NimiTammisaariVantaaTurkuJyväskyläYht
1Tuomainen Petri90908263262
2Hattunen Juho0829082254
3Elfström Kim10076720248
4Jokela Santeri481006976245
5Rinne Jussi0727690238
6Simonen Miro00100100200
7Teittinen Ilkka69506044179
8Ljungqvist Albin8242540178
9Koro Aapo5257066175
10Ljungqvist Johan6646630175
11Nepponen Mikko6005754171
12Kaukovirta Aki4204650138
13Kuuse Meeme4052046138
14Jokinen Timo3844052134
15Viholainen Juuso063660129
16Liljeberg Mathias4436440124
17Puttonen Aki048069117
18Rajala Mikael004860108
19Jalonen Jukka005057107
20Viitaniemi Artti054520106
21Suokas Kimmo50400090
22Nieminen Tuomas7600076
23Mononen Jukka0007272
24Palonen Olli7200072
25Mykkänen Jori0690069
26Heikkilä Mikko0660066
27Eskelinen Matti6300063
28Ressar Rainer0600060
29Lindholm Jesse5700057
30Söderström Tommi5400054
31Nurmi Jani0004848
32Poti Ville4600046
33Rannikko Tuukka0042042
34Härma Enriko0040040
35Kämppi Niklas0380038
36Westerholm Roland3600036
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”