finRC.com - Team News and Media
SC Summer Cup
Sarjataulukko
#NimiVantaaTurkuUlvilaJyväskyläYht
1Ravantti Jani7610010090290
2Lampinen Mikko727290100262
3Liljeqvist Tony10082072254
4Myllyntaus Martti9008269241
5Tervo Tommi6090076226
6Nuotio Juuso50767663215
7Suokas Sami66605482208
8Maula Mikko0667266204
9Suuripää Tommi54636950186
10Maula Janne38576660183
11Pähn Janek52546354171
12Pakkala Kimmo0405257149
13Roine Petri4848046142
14Teittinen Ilkka44424844136
15Hallikainen Tom636900132
16Kaukovirta Aki3246460124
17Piipponen Tero3044048122
18Milner Ryder575000107
19Kolehmainen Tatu36057093
20Söderlund Max8200082
21Mäkinen Juha6900069
22Suontausta Heikki0060060
23Turtiainen Antti0005252
24Palonen Olli0520052
25Viholainen Ville0050050
26Heikkilä Mikko4600046
27Vuorela Jari0044044
28Jokinen Timo0004242
29Tuomainen Sari0042042
30Östling Joakim4200042
31Huusko Taneli4000040
32Vesanto Markku3400034
33Rautiainen Leevi2800028
34Östling Casimir2600026
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”