finRC.com - Team News and Media
SC Summer Cup
Sarjataulukko
#NimiVantaaTurkuUlvilaJyväskyläYht
1Simonen Miro9090100100290
2Hattunen Juho100100090290
3Viholainen Juuso7682900248
4Heikkilä Mikko8208282246
5Teittinen Ilkka72506963204
6Puttonen Aki0607269201
7Nepponen Mikko0547666196
8Suominen Jyrki69576654192
9Kuuse Meeme6305757177
10Lehtiö Mika0666348177
11Koivisto Hideki6006050170
12Huurresalo Sami-Petteri0485460162
13Rajamäki Eetu665200118
14Niemenmaa Jani0007676
15Jokela Santeri0760076
16Korvenmaa Matti0007272
17Palonen Olli0720072
18Haahti Juhani0690069
19Nuotio Juuso0630063
20Koro Aapo0005252
21Jalonen Jukka0052052
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”