finRC.com - Team News and Media
SC Summer Cup
Sarjataulukko
#NimiTammisaariVantaaNokiaSaloYht
1Söderlund Max761009090280
2Lampinen Mikko076100100276
3Ruotsalainen Lauri100907676266
4Vieno Eeli9082630235
5Mäkinen Juha69348282233
6Myllyntaus Martti72697272216
7Tervo Tommi0726969210
8Hyytiäinen Pentti-Jussi63544666183
9Ylinen Mikko6663054183
10Ravantti Jani52385763172
11Savola Jarkko40506057167
12Suokas Sami46526638164
13Saarela Oskari42575252161
14Suontausta Heikki5704850155
15Suuripää Tommi3605042128
16Hallikainen Tom22424040122
17Liljeqvist Tony005460114
18Vuorenmaa Niko546000114
19Palonen Olli0244444112
20Kaukovirta Aki26224236104
21Pähn Janek2426363294
22Turtiainen Antti44480092
23Lindholm Jesse60320092
24Paatelainen Sami342802688
25Roine Petri2020382886
26Andersson Henrik8200082
27Söderström Tommi50300080
28Lindgren Tuomas32004678
29Lindgren Jon28004876
30Kullas Madis21460067
31Mäkelä Mikko0660066
32Piipponen Tero30003464
33Jalo Sami4800048
34Ruuskanen Jukka0440044
35Hämäläinen Ossi0400040
36Silvennoinen Antti3800038
37Pahula Tomi0360036
38Öhman Dan0003030
39Lampela Mika0210021
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”