finRC.com - Team News and Media
SC Summer Cup
Sarjataulukko
#NimiTammisaariVantaaNokiaSaloYht
1Tervo Tommi09090100280
2Saarela Oskari63828290254
3Liljeqvist Tony100766976252
4Palonen Olli0696663198
5Suominen Jyrki60545766183
6Heikkilä Mikko0010069169
7Nieminen Tuomas720082154
8Jokela Santeri007272144
9Tetri Marko690630132
10Poti Ville570060117
11Westerholm Roland545700111
12Valander Joel010000100
13Peltoniemi Matti9000090
14Ljungqvist Albin8200082
15Uotila Vesa0076076
16Söderlund Max7600076
17Lemberg Kim0720072
18Pahula Tomi0660066
19Ljungqvist Johan6600066
20Mykkänen Sampo0630063
21Niemelä Petri0060060
22Liljeberg Mathias0600060
23Uljua Mikko0005757
24Toivonen Tero5200052
25Suuripää Tommi5000050
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”