finRC.com - Team News and Media
Maastosarja
Sarjataulukko
#NimiHyvinkääVaasaJoensuuVantaaKiiminkiYht
1Salmela Karri908282100100372
2Valander Joel1009090900370
3Luopajärvi Mikko7276766682306
4Saarinen Konsta7663728266296
5Mäki Oskari667260090288
6Aromaa Juha6966387272279
7Niinivirta Toni824046630231
8Salmela Sami4654427654230
9Otsavaara Tuomo570695448228
10Eklund Valtteri5469405252227
11Hovi Jani635705046216
12Silvennoinen Antti605036060206
13Haatanen Joona010010000200
14Gabrielsson Jamiel404466038188
15Valtanen Janne300484069187
16Ullakko Ilmari042524242178
17Jolkkonen Ari-Pekka362850063177
18Syrjänen Arttu500543432170
19Söderlund Max48460690163
20Kyykkä Ari-Pekka423803250162
21Laaksonen Tomi3824324626142
22Helistölä Mikko443202240138
23Kuivalainen Eetu03057036123
24Vieno Eeli32520360120
25Itävuori Jari5200570109
26Luhta Miikka0480057105
27Rauman Ville2834003496
28Hyvönen Juha0213004495
29Virta Henri004448092
30Niskanen Tero19222802291
31Ullakko Kristian01424192077
32Yli Vesa00007676
33Juvonen Toni2102626073
34Silpola Touko00630063
35Kiiski Janne2418020062
36Kauppinen Teppo00060060
37Siltanen Jarno06000060
38Savilaakso Sakari026003056
39Mikama Marko003421055
40Mykkänen Jori00044044
41Lamminsivu Ilari00038038
42Sorri Heikki03600036
43Elfström Kim34000034
44Mäenpää Veikka015001833
45Tirroniemi Tommi013001932
46Uotila Vesa00030030
47Heikkala Juha-Matti00002828
48Mäkinen Jani011001728
49Ylikorpi Eppu00028028
50Tenno Olavi010001626
51Mäki Ville26000026
52Heikkilä Marko00002424
53Suokas Sami00024024
54Mykkänen Niklas22000022
55Erkkilä Taneli00002121
56Hirvonen Olli02000020
57Sivill Kalle20000020
58Häkämies Jukka01900019
59Syrjänen Akseli00018018
60Lindgren Jon18000018
61Vuorenmäki Lasse01700017
62Sivill Henri17000017
63Lehto Jyrki01600016
64Laitala Jussi01200012
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”