finRC.com - Team News and Media
Maastosarja
Sarjataulukko
#NimiHyvinkääVaasaKiiminkiVantaaYht
1Valander Joel100100100100300
2Haatanen Joona9090076256
3Salmela Karri82768290254
4Eklund Valtteri66507272210
5Aromaa Juha69573082208
6Luopajärvi Mikko42827646204
7Salmen Henry7672540202
8Mäki Oskari50696063192
9Kyykkä Ari-Pekka40606960189
10Mairue Tomi7242066180
11Niinivirta Toni60664252178
12Silvennoinen Antti54635242169
13Hovi Jani5754057168
14Saarinen Konsta4826660140
15Salmela Sami44463248138
16Vieno Eeli038900128
17Rauman Ville4630460122
18Yli Vesa3436500120
19Itävuori Jari635200115
20Otsavaara Tuomo006350113
21Syrjänen Arttu381804096
22Mykkänen Jori52340086
23Helistölä Mikko301536081
24Juvonen Toni240223480
25Silpola Touko02157078
26Laaksonen Tomi282228078
27Ullakko Ilmari04034074
28Elfström Kim36003672
29Ruotsalainen Lauri0006969
30Hyvönen Juha02044064
31Honkonen Mika02440064
32Vacklin Tommi01904463
33Syrjänen Antto01703855
34Koski Ari0005454
35Kiiski Janne22003052
36Niskanen Tero02824052
37Luoto Antti01338051
38Gabrielsson Jamiel32018050
39Vähäkuopus Marko0048048
40Söderlund Max0480048
41Luopajärvi Jussi0440044
42Hillukkala Mika01421035
43Mursula Jaakko0003232
44Ylikorpi Peter0320032
45Honkasalo Martti0002828
46Salonen Mikko0002626
47Anttonen Mika0026026
48Kuuse Meeme2600026
49Witick Samuli0002424
50Määttä Hannu0020020
51Tirroniemi Tommi0019019
52Luhta Miikka0160016
53Rinteelä Pasi0120012
54Mäkinen Jani0110011
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”