finRC.com - Team News and Media
Maastosarja
Sarjataulukko
#NimiHyvinkääVaasaKiiminkiVantaaYht
1Salmela Karri8282100100282
2Haatanen Joona90100090280
3Valander Joel100909082280
4Salmela Sami69765469214
5Luopajärvi Mikko66727246210
6Mairue Tomi7654063193
7Mäki Oskari63633266192
8Otsavaara Tuomo60146957186
9Aromaa Juha54505076180
10Hovi Jani5760060177
11Itävuori Jari4652072170
12Eklund Valtteri34694840157
13Kyykkä Ari-Pekka36307636148
14Vieno Eeli4816820146
15Yli Vesa4448520144
16Salmen Henry5046440140
17Niinivirta Toni52362648136
18Rauman Ville3228600120
19Silvennoinen Antti38323842118
20Jolkkonen Ari-Pekka4042340116
21Silpola Touko044660110
22Helistölä Mikko2421630108
23Saarinen Konsta2834460108
24Vacklin Tommi182005290
25Ullakko Ilmari06620086
26Elfström Kim26005480
27Virta Henri04003878
28Juvonen Toni200243276
29Jäppinen Lari7200072
30Laaksonen Tomi211040071
31Kuivalainen Eetu02442066
32Ylikorpi Peter01304457
33Vähäkuopus Marko0057057
34Luopajärvi Jussi0570057
35Syrjänen Arttu19003453
36Valtanen Janne03815053
37Gabrielsson Jamiel30021051
38Mykkänen Jori4290051
39Koski Ari0005050
40Salonen Teemu13003043
41Hyvönen Juha02617043
42Sorri Heikki22170039
43Anttonen Eemeli0036036
44Eskelinen Matti16190035
45Heikkilä Marko0030030
46Honkasalo Martti0002828
47Heikkala Juha-Matti0028028
48Ilmakunnas Mikko0002626
49Savilaakso Sakari0022022
50Söderlund Max0220022
51Ullakko Kristian0019019
52Jakunaho Antti0018018
53Niskanen Tero0180018
54Sivill Kalle1700017
55Tirroniemi Tommi0016016
56Luhta Miikka0150015
57Sivill Henri1500015
58Määttänen Niklas0014014
59Koivisto Hideki1400014
60Honkonen Mika0120012
61Vuorenmäki Lasse0110011
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”