finRC.com - Team News and Media
Maastosarja
Sarjataulukko
#NimiVaasaJoensuuVantaaHyvinkääYht
1Ström Petri1009072100290
2Salmela Karri9010010090290
3Kutvonen Viljami7609076242
4Salmen Henry8208272236
5Valander Joel7207682230
6Söderlund Max48766966211
7Hovi Jani69696669207
8Luopajärvi Jussi66726357201
9Lehto Kalle50825254188
10Eklund Valtteri46664863177
11Salmela Sami40604660166
12Mäki Oskari63574230162
13Luopajärvi Mikko6005744161
14Jäppinen Lari5706042159
15Aromaa Juha34525440146
16Silvennoinen Antti38633420135
17Kyykkä Ari-Pekka3203850120
18Mykkänen Jori36483232116
19Yli Vesa30503024110
20Niinivirta Toni00504898
21Mairue Tomi52004698
22Langenoja Ilari2432281784
23Huhmarsalo Jaakko174224083
24Virta Henri42040082
25Itävuori Jari00443478
26Uotila Vesa1630222173
27Vähäkuopus Marko26460072
28Laitila Veikko193616071
29Laaksonen Tomi1334201569
30Luoto Antti04002868
31Lyyski Joonas2226191867
32Rauman Ville142802264
33Åfelt Markus00362662
34Räsänen Matti202418062
35Niskanen Tero212017058
36Kiiski Janne150211955
37Eskelinen Matti0540054
38Torikka Tommi5400054
39Mört Max0005252
40Jakorinne Asmo182113052
41Jylhänkangas Pauli12380050
42Tirroniemi Tommi111901444
43Korvenmaa Matti0440044
44Ullakko Ilmari4400044
45Valtanen Janne0003838
46Helistölä Mikko02201638
47Vuorenmaa Niko0003636
48Määttä Jukka10180028
49Rinne Miika2800028
50Lemberg Joona0026026
51Lemberg Kim0015015
52Hillukkala Mika0014014
53Mäkinen Jani0001313
54Känkänen Janne0001212
55Mika Kettunen0012012
56Tenno Olavi0001111
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”