finRC.com - Team News and Media
Maastosarja
Sarjataulukko
#NimiVaasaJoensuuVantaaHyvinkääYht
1Ström Petri8210076100282
2Salmela Karri699010082272
3Haatanen Joona90829076262
4Luopajärvi Jussi100765466242
5Kutvonen Viljami7608257215
6Valander Joel4807290210
7Siltanen Jarno60696972210
8Jäppinen Lari6606669201
9Salmen Henry7205260184
10Hovi Jani5466630183
11Salmela Sami28546063177
12Lehto Kalle30635050163
13Latvala Jani4660420148
14Halonen Jarno34573654147
15Mäki Oskari57344036133
16Yli Vesa38503242130
17Silvennoinen Antti44482438130
18Mykkänen Jori36383452126
19Silpola Touko0423840120
20Eklund Valtteri26403046116
21Aromaa Juha2405734115
22Luopajärvi Mikko5202626104
23Jolkkonen Ari-Pekka1872120102
24Mairue Tomi50004494
25Itävuori Jari00444892
26Laaksonen Tomi114672885
27Helistölä Mikko134402279
28Söderlund Max00463278
29Hyttinen Topias17528077
30Lyyski Joonas1236172073
31Huhmarsalo Jaakko213215068
32Ruotsalainen Lauri00481866
33Virta Henri42022064
34Torikka Tommi6300063
35Rauman Ville201602157
36Uotila Vesa819131648
37Somppi Petri19280047
38Räsänen Matti152011046
39Jakorinne Asmo92114044
40Vähäkuopus Marko14300044
41Niinivirta Toni00182442
42Kyykkä Ari-Pekka22020042
43Ullakko Ilmari4000040
44Langenoja Petteri61731336
45Haapasalo Tommi00161935
46Jylhänkangas Pauli10240034
47Rinne Miika3200032
48Kankaanmäki Jussi0003030
49Montonen Toni0028028
50Häkämies Jukka7019026
51Korvenmaa Matti0260026
52Eskelinen Matti0220022
53Sinervo Niko0041721
54Otsavaara Tuomo0021021
55Tirroniemi Tommi4001519
56Sorri Heikki0180018
57Bengs Kim1600016
58Josefsson Niki0001414
59Kiiski Janne509014
60Jokela Santeri0010010
61Savolainen Teppo00606
62Viholainen Juuso00505
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”