finRC.com - Team News and Media
Maastosarja
Sarjataulukko
#NimiVaasaKiiminkiVantaaJoensuuYht
1Ström Petri1001000100300
2Luopajärvi Jussi90905763243
3Salmen Henry69769072238
4Aspinen Janne5708290229
5Salmela Karri8206376221
6Torikka Tommi72697666217
7Jäppinen Lari66546669201
8Hovi Jani7606952197
9Lehto Kalle5205082184
10Tolonen Riku6063060183
11Kutvonen Viljami0821000182
12Koivula Pekka5472054180
13Eskelinen Matti44604057161
14Salmela Sami3807248158
15Kesseli Samuli50446046156
16Kyykkä Ari-Pekka6303050143
17Halme Jarmo4852420142
18Eklund Valtteri40405436134
19Luopajärvi Mikko30574628133
20Mäki Oskari42463424122
21Silvennoinen Antti3403642112
22Virta Henri1530323294
23Anttonen Mika26660092
24Mairue Tomi46044090
25Sampo Tommi05003484
26Suvanto Markus03804482
27Räsänen Matti1732282181
28Vähäkuopus Marko203622078
29Itävuori Jari28048076
30Luoto Antti04203072
31Jakorinne Asmo026262072
32Mykkänen Jori028241769
33Honkonen Mika212202265
34Valtanen Janne24004064
35Rahikainen Miikka32002658
36Söderlund Max0052052
37Kauppinen Teppo14038052
38Niskanen Tero03401650
39Yli Vesa0480048
40Kiiski Janne110211446
41Aalto Ville0003838
42Anttonen Eemeli13240037
43Helin Pauli3600036
44Erkkilä Taneli16001834
45Rönnqvist Risto2200022
46Huhmarsalo Jaakko0210021
47Jylhänkangas Pauli0200020
48Mehtonen Mika0001919
49Määttä Jukka0190019
50Vuorenmaa Niko1900019
51Peltoniemi Jarno1800018
52Hyvönen Juho0001515
53Rauman Ville0001313
54Rinteelä Pasi0001212
55Somppi Petri1200012
56Uotila Vesa0001111
57Ruotsalainen Ilpo0001010
58Näätänen Jouko1000010
59Luodenmäki Sami00099
60Ahonen Tero00088
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”