finRC.com - Team News and Media
Maastosarja
Sarjataulukko
#NimiVaasaJoensuuVantaaKiiminkiYht
1Ström Petri10010010072300
2Salmela Karri579072100262
3Hovi Jani69768269227
4Kervola Harri8209054226
5Salmen Henry76727663224
6Torikka Tommi72825736211
7Aspinen Janne63636952195
8Lehto Kalle66606342189
9Laitinen Mikko52696648187
10Kesseli Samuli5466500170
11Luopajärvi Jussi50573050157
12Halonen Jarno48502657155
13Salmela Sami42525434148
14Jäppinen Lari44544646146
15Helin Pauli38465240138
16Eklund Valtteri32406028132
17Yli Vesa4636044126
18Vuorenmaa Niko1948440111
19Sampo Tommi30384213110
20Halme Jarmo2630362692
21Levin Oskar0009090
22Quagraine Joseph9000090
23Sorri Heikki2826322286
24Kyykkä Ari-Pekka1728401585
25Nicolaisen Joakim0008282
26Eskelinen Matti60001979
27Kutvonen Viljami0007676
28Luoto Antti144201175
29Haapasalo Tommi534241472
30Nurmikumpu Antti842121771
31Valtanen Janne221803070
32Westen Tomi21048069
33Anttonen Mika36003268
34Pettersen Ketil0006666
35Rahikainen Miikka2416212065
36Mäki Oskari1132151865
37Daving Andreas0006060
38Lammi Jussi14038052
39Rantaruikka Janne42201642
40Räsänen Matti18150841
41Kanniainen Antti4000040
42Koivula Pekka0003838
43Itävuori Jari16210037
44Suvanto Markus12002436
45Honkonen Mika15002136
46Silvennoinen Antti11219334
47Mikama Marko0034034
48Rinne Miika3400034
49Jakorinne Asmo7178132
50Huhta Sami13018031
51Erkkilä Taneli10200030
52Rajaniemi Juho0028028
53Vuorinen Ismo01313026
54Sipola Ville2240026
55Hyvärinen Joonas0017724
56Kiiski Janne01011223
57Hyppönen Ville0022022
58Vähäkuopus Marko1140621
59Niiva Mika0119020
60Hyvärinen Jarkko2000020
61Mykkänen Jori0810119
62Aalto Ville0190019
63Ilvessalo Lasse0016016
64Mehtonen Mika1014015
65Luopajärvi Mikko0001212
66Kobbevik Magne0001010
67Koivuranta Kai00099
68Mäkinen Jani10719
69Konttinen Aatu09009
70Niemenmaa Jani90009
71Honkasalo Martti00606
72Kuusisto Kari60006
73Kobbevik Daniel00055
74Jylhänkangas Pauli10045
75Anttonen Eemeli30003
76Westerqvist Mikael10001
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”