finRC.com - Team News and Media
Maastosarja
Sarjataulukko
#NimiVaasaJoensuuVantaaKiiminkiYht
1Ström Petri7210066100272
2Salmela Karri769010057266
3Torikka Tommi82829090262
4Luopajärvi Jussi90634866219
5Kesseli Samuli6657690192
6Hovi Jani63695440186
7Salmen Henry57666334186
8Haatanen Joona28544682182
9Laitinen Mikko3272726176
10Salmela Sami4838769162
11Aspinen Janne18765232160
12Jäppinen Lari24606036156
13Kervola Harri690072141
14Yli Vesa4640050136
15Halonen Jarno38365738133
16Latvala Jani36444048132
17Sorri Heikki44503815132
18Sampo Tommi42423042126
19Siltanen Jarno520069121
20Orhanen Samppa2523424110
21Viik Sami600046106
22Itävuori Jari2648320106
23Hyvärinen Jarkko3402644104
24Quagraine Joseph100000100
25Silvennoinen Antti2224361782
26Mairue Tomi0082082
27Levin Oskar0007676
28Eskelinen Matti50002676
29Laaksonen Tomi146191075
30Vuorenmaa Niko03242074
31Simonen Miro40003070
32Mäki Oskari1330182169
33Halme Jarmo820281664
34Kutvonen Viljami0006363
35Rahikainen Miikka2126141261
36Pettersen Ketil0006060
37Huhmarsalo Jaakko2013162258
38Silpola Touko170201956
39Hyvärinen Joonas121221356
40Daving Andreas0005454
41Tolonen Riku5400054
42Nicolaisen Joakim0005252
43Niinistö Matti0050050
44Luopajärvi Mikko1414211449
45Nurmikumpu Antti5340746
46Anttonen Mika16002844
47Montonen Toni0044044
48Vähäkuopus Marko42801143
49Räsänen Matti19180239
50Rantaruikka Janne61713136
51Jakorinne Asmo71612135
52Huhta Sami10024034
53Alho Tommi3000030
54Erkkilä Taneli9150024
55Kiiski Janne11110122
56Hyttinen Topias0129122
57Aalto Ville0220022
58Kobbevik Magne0002020
59Seppälä Jani0017320
60Kuusisto Kari1190020
61Koivula Pekka0001818
62Akkanen Riku1015016
63Rinne Miika1500015
64Somppi Petri1200113
65Bäckman Niko0011112
66Bengs Kim1100011
67Konttinen Aatu0100010
68Meriläinen Tauno09009
69Kobbevik Daniel00088
70Valtanen Janne00055
71Koivuranta Kai00044
72Suvanto Markus30003
73Jylhänkangas Pauli10012
74Mykkänen Niklas00011
75Yli-Hemminki Juha10001
76Anttonen Eemeli10001
77Lehtinen Isto10001
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”