finRC.com - Team News and Media
Maastosarja
Sarjataulukko
#NimiJyväskyläKiiminkiHyvinkääYht
1Kervola Harri10010076276
2Salmela Karri9063100253
3Salmen Henry768290248
4Aspinen Janne699072231
5Siltanen Jarno827263217
6Ström Petri547682212
7Luopajärvi Jussi726648186
8Hovi Jani466969184
9Laitinen Mikko665060176
10Salmela Sami606052172
11Lehto Kalle504266158
12Helin Pauli485254154
13Tolonen Riku634611120
14Yli Vesa225440116
15Eklund Valtteri404032112
16Mairue Tomi57050107
17Kutvonen Viljami4205799
18Sampo Tommi34362898
19Eskelinen Matti3857095
20Viik Sami26382185
21Sipola Ville44241684
22Kesseli Samuli3604480
23Valtanen Janne0443478
24Rahikainen Miikka30262278
25Anttonen Mika19302675
26Hyvönen Juho2448072
27Halonen Jarno0284270
28Hyvärinen Jarkko14341563
29Räsänen Matti17182459
30Simonen Miro0193857
31Haapasalo Tommi28151457
32Sorri Heikki21221356
33Pitkä Nikke1803654
34Rinne Jussi520052
35Peltoniemi Matti3201850
36Luoto Antti13201750
37Vuorenmaa Niko004646
38Valli Harri1502035
39Suvanto Markus032032
40Honkonen Mika1021031
41Jäppinen Lari003030
42Vähäkuopus Marko1216028
43Antero Janne0141226
44Akkanen Riku711826
45Kuusisto Kari917026
46Konttinen Aatu813021
47Huhta Sami200020
48Mikama Marko001919
49Jylhänkangas Pauli412016
50Kauttu Miikka160016
51Mäkinen Jani08715
52Honkasalo Martti201012
53Sääkslahti Jesse110011
54Määttä Jukka010010
55Erkkilä Petteri0099
56Anttonen Eemeli0909
57Bäckman Niko0066
58Rantaruikka Janne6006
59Hotti Jari5005
60Virta Henri3003
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”