finRC.com - Team News and Media
Maastosarja
Sarjataulukko
#NimiJyväskyläSaloVaasaHyvinkääYht
1Hovi Jani509076100266
2Salmela Karri666610090256
3Siltanen Jarno90768266248
4Kervola Harri82367263217
5Salmen Henry63635782208
6Nyman Harri6905472195
7Kesseli Samuli46526676194
8Salmela Sami60696360192
9Quagraine Joseph1008200182
10Aspinen Janne57545269180
11Ström Petri5460600174
12Luopajärvi Jussi4240900172
13Niinistö Matti4872500170
14Heinonen Ari0100057157
15Simonen Miro7226052150
16Sampo Tommi52344850150
17Mikama Marko0484254144
18Mustonen Jarkko4057034131
19Yli-Hemminki Juha30424444130
20Penttinen Sakari7618300124
21Tolonen Riku3446400120
22Haapsaari Sami19443636116
23Räsänen Matti28243846112
24Rahikainen Miikka4432320108
25Laaksonen Tomi18193448101
26Sorri Heikki2215284292
27Mairue Tomi02269091
28Viljakainen Jarmo202004080
29Penttinen Jukka36380074
30Anttonen Mika26046072
31Eskelinen Matti0500050
32Hölttä Matti24210045
33Kiiski Janne01726043
34Lindgren Jon0003838
35Vähäkuopus Marko3800038
36Anttonen Eemeli15022037
37Haapasalo Tommi16160032
38Suvanto Markus3200032
39Savolainen Anssi17140031
40Viitamäki Juho0300030
41Virta Henri0280028
42Mäki Oskari0024024
43Uurtio Juho2100021
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”