finRC.com - Team News and Media
Maastosarja
Sarjataulukko
#NimiJyväskyläVaasaLavankoHyvinkääYht
1Andersson Christer0100100100300
2Kervola Harri100668263248
3Luopajärvi Jussi63906390243
4Helin Pauli66827672230
5Salmen Henry82634082227
6Penttinen Jukka52764669197
7Nyman Harri72694854195
8Eskelinen Matti0576960186
9Mairue Tomi3872066176
10Mustonen Jarkko60545057171
11Salmela Sami57605252169
12Kutvonen Viljami009076166
13Hovi Jani42526648166
14Kesseli Samuli54345738149
15Torkkola Jussi48501942140
16Tolonen Riku46464232134
17Hendricksson Markus690600129
18Oksanen Jami4042044126
19Niinistö Matti24485419126
20Salmela Karri26443246122
21Vuorenmaa Niko30404436120
22Laitinen Mikko032720104
23Jermalainen Tomi3638280102
24Heinonen Arto500050100
25Quagraine Joseph9000090
26Huhta Sami1930302282
27Mikama Marko1726242676
28Heinonen Ari7600076
29Eklund Valtteri2128261875
30Anttonen Mika32360068
31Räsänen Matti1522212063
32Pitkä Nikke180202462
33Rahko Toni02004060
34Kanniainen Antti28003058
35Ahola Juha142401755
36Lahti Julius00341650
37Valkola Jari4400044
38Haapsaari Sami20002141
39Mört Max0038038
40Vuojolahti Joonas0036036
41Kähkönen Jesse0003434
42Tanskanen Henry3400034
43Takkinen Sami0002828
44Mattila Reijo0022022
45Vähäkuopus Marko2200022
46Huhmarsalo Jaakko0210021
47Sojakka Thomas1600016
Tietoa
Tulospalvelu on luotu RC-kilpailuiden tuloksien ja sarjataulukoiden julkaisua varten.

Janne finRC.com:ista kertoo:
“RC-kilpailuja useamman vuoden kiertäneenä olen havainnut, että välillä sarjataulukoiden julkaisuissa menee ajoittain turhan pitkä aika. Halusin kehittää alustan, jolla voidaan vaivattomasti julkaista tiedot mahdollisimman pikaisesti kilpailun päätyttyä.”